Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
ul. Podwale Staromiejskie 51/52, 80-845
Gdańsk, Polska, Zespół Szkół Łączności
5 października 2019, 09:00
5 października 2019, 09:00 - 20 października 2019, 17:00
Płatne

Kurs dietetyki zaawansowany skierowany do osób chcących zdobyć kwalifikacje do wykonywania zawodu dietetyka. Program kursu obejmuje wszystkie elementy niezbędne do samodzielnej pracy z indywidualnym pacjentem. Słuchacz uczy się: jak komponować jadłospisy dopasowane do danej jednostki chorobowej, obliczać wskaźniki antropometryczne, dobierać plan treningowy, korzystać z norm żywieniowych. Udział płatny.

Kurs zaawansowany dietetyki
Reklama

Szkolenie prowadzone przez Akademię Dietetyki

Akademia Dietetyki to instytucja szkoleniowa specjalizująca się w prowadzeniu zawodowych kursów z dietetyki. Program nauczania jest stale udoskonalany i uaktualniany, dzięki czemu Akademia Dietetyki posiada Akredytację Kuratorium Oświaty. Na polskim rynku działa od ponad 7 lat i posiada bogatą ofertę kursów zarówno stacjonarnych jak i online (na nowoczesnej platformie edukacyjnej).

Oferowane kursy on-line:

Opis szkolenia:

Szkolenie adresowane do osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu żywienia i dietetyki ogólnej. Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły kurs podstawowy w Akademii Dietetyki lub kurs w innej placówce, wydającej zaświadczenia MEN. W szkoleniu mogą uczestniczy również absolwenci I stopnia studiów na kierunku dietetyka/technologia żywności. Program zawiera informacje dotyczące: dietetyki klinicznej, dietetyki sportowej i psychodietetyki.

Szczegółowy opis kursu >> dietetyka szkolenie

Dokumenty po ukończonym kursie:

· Zaświadczenie na wzorze MEN

· Zaświadczenie Akademii Dietetyki

· Dyplom potwierdzający przygotowanie do zawodu dietetyka – tylko osoby za zdanym egzaminie

Aktualne terminy kursów >> https://www.akademiadietetyki.pl/aktualne-terminy-kursow-dietetyki/

Zobacz nas:

Facebook Akademia Dietetyki

YouTube Akademia Dietetyki

Google+ Akademia Dietetyki

Akademia Dietetyki

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
5 października 2019, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
20 października 2019, 17:00
Miejsce:
ul. Podwale Staromiejskie 51/52, 80-845
Gdańsk, Polska
Zespół Szkół Łączności
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.