Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Biuro RPO
Długa 23/25, Warszawa, Polska
W sobotę, 10:00 - 23:59
21 września 2019
Bezpłatne

Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny - jako organizacja sojusznicza - zaprasza na I Zjazd Kobiet z Niepełnosprawnościami, który odbędzie się 21 września 2019 r., w godz. 10:00 - 14:30, w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich, przy ul. Długiej 23/25 w Warszawie (sala w pełni dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami).

Reklama

Kobiety z niepełnosprawnościami i ich sojuszniczki/cy spotkają się, by porozmawiać o prawach i potrzebach kobiet z niepełnosprawnościami, zawiązać grupę wzajemnego wsparcia i aktywizmu oraz zastanowić się nad działaniami zmierzającymi do wprowadzenia w życie zaleceń Komitetu ONZ ds. Praw Osób z Niepełnosprawnościami, w szczególności w zakresie praw kobiet z niepełnosprawnościami.

Zachęcamy do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy.

Program wydarzenia będzie dostępny na stronie wydarzenia na Facebooku.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
W sobotę, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
W sobotę, 23:59
Miejsce:
Biuro RPO
Długa 23/25, Warszawa, Polska
Organizator:
„Artykuł 6.”
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.