Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Janiny Bartkiewiczówny 93A, Toruń, Polska
14 października 2019, 09:00
14 października 2019, 09:00 - 21 listopada 2019, 14:15
Bezpłatne

Społeczne zlecanie zadań publicznych w teorii i praktyce – to wiodący temat warsztatów dla kadry jednostek samorządów terytorialnych, podmiotów ekonomii społecznej i ośrodków wsparcia ekonomii społecznej, na które zaprasza Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu.

Autor/źródło: Photo by Helloquence on Unsplash

Reklama

Zostaną zorganizowane warsztaty dla czterech grup w terminach: 14 i 16 października oraz 20 i 21 listopada 2019 roku. Odbędą się w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej, w Toruniu przy ul. Bartkiewiczówny 93.

Warsztaty będzie prowadził Tomasz Schimanek, ekspert ds. ekonomii społecznej i społecznych zamówień publicznych. Uczestnicy dowiedzą się m.in. o tym, jakie są tryby zlecania zadań publicznych, jakie są rozwiązania pozwalające uwzględniać aspekty społeczne przy zlecaniu zadań publicznych, w tym w zakresie świadczenia usług społecznych i rewitalizacji oraz jakie są korzyści ze stosowania społecznego zlecania zadań publicznych: zlecający, odbiorcy, wykonawcy, w tym podmioty ekonomii społecznej.

Zapraszamy przede wszystkim te osoby, które w swojej pracy zajmują się zamówieniami publicznymi.

Szczegółowy program warsztatów – w załączniku. Warsztaty rozpoczną się o godz. 9, a zakończą obiadem o godz. 14.15.

Rekrutacja trwa do 2 października (na warsztaty 14 października), do 7 października (na warsztaty 16 października) oraz do 8 listopada (warsztaty 20 i 21 listopada). Formularze rekrutacyjne dostępne są tutaj:

O zakwalifikowaniu się decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku dużej liczby chętnych zakwalifikowane zostaną nie więcej niż dwie pierwsze zgłoszone z jednego podmiotu/jednostki.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Szkolenie

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
14 października 2019, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
W czwartek, 14:15
Miejsce:
Janiny Bartkiewiczówny 93A, Toruń, Polska
Organizator:
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu.
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.