Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

[NGO LAB] Program szkoleniowo-rozwojowy dla NGO - Zgłoszenia do 7 października

Reklama
Kraków, Polska
W zeszły wtorek, 10:00
15 października 2019, 10:00 - 15 grudnia 2019, 23:59
Bezpłatne

Poznaj i przetestuj metodę design thinking współpracując z mentorami Fundacji Warsztat Innowacji Społecznych. Chciałbyś lepiej poznać odbiorców działań swojej organizacji? Interesujesz się design thinking lub chciałbyś się więcej dowiedzieć o tej metodzie? A może planujesz rozwój oferty swojego NGO? Jeśli odpowiedź na dowolne z tych pytań jest twierdząca, to zapraszamy Cię do udziału w projekcie „NGO LAB - Przywództwo z misją: Laboratorium”.

Reklama

Nasz projekt jest bezpłatny i adresowany do organizacji pozarządowych z Krakowa i całej Małopolski. Na zgłoszenia za pośrednictwem strony www.ngo-lab.org czekamy do 7 października!

Wszystkie organizacje, które zostaną wybrane do udziału w NGO LAB zostaną objęte wsparciem mentorskim i będą miały okazję w praktyce przetestować metodę design thinking, wykorzystując ją do rozwiązania wyzwania związanego z bieżącą działalnością NGO. To oznacza, że NGO LAB nie jest kolejnym szkoleniem dla organizacji pozarządowych. To zdecydowanie więcej! W NGO LAB bazujemy na indywidualnej pracy zespołu Waszego NGO z dwójką doświadczonych mentorów, którzy – podczas pięciu spotkań warsztatowych - poprowadzą Was przez cały proces rozwiązywania problemów zgodny z podejściem design thinking.

Wszelkie szczegóły dotyczące projektu możecie znaleźć na stronie projektu – www.ngo-lab.org. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje:

W ramach naszych działań zaprosimy do współpracy 4 organizacje pozarządowe. Od każdej z nich będziemy oczekiwać wytypowania zespołu współpracowników (liczącego od 3 do 6 osób), którzy między 15 października i 15 grudnia wezmą udział w pięciu spotkaniach z naszymi mentorami.

Laboratorium to zatem:

  • praca nad realnym wyzwaniem Waszej organizacji,
  • okazja do poznania metody design i przećwiczenia jej w praktyce pod okiem naszych mentorów,
  • bardzo dużo wartościowej wiedzy,
  • okazja do bliższego przyjrzenia się odbiorcom organizacji i ich potrzebom.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na adres kontakt@warsztat.org.pl


Projekt jest realizowany przez Warsztat Innowacji Społecznych wspólnie z Fundacją im. Konrada Adenauera w Polsce, dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez Miasto Kraków oraz Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 Funduszem Inicjatyw Obywatelskich.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
7 października 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
W zeszły wtorek, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
15 grudnia 2019, 23:59
Miejsce:
Kraków, Polska
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.