Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Warsztaty: „Harmonia w zespole – motywacja i budowanie zaangażowania”

Reklama
Bracka 25, Warszawa, Polska
Jutro, 09:30 - 17:30
17 października 2019
Bezpłatne

Działalność w organizacjach kultury i praca z ludźmi może sprawiać dużo satysfakcji, nadawać sens i sprzyjać rozwojowi osobistemu. Jest to także rodzaj pracy, w której łatwo się wypalić, zatracić równowagę pomiędzy tym co „prywatne”, a tym co „zawodowe”. Dlatego też Biuro Programu "Niepodległa" zaprasza pracowników instytucji kultury i organizacji pozarządowych do udziału w warsztatach rozwojowych dotyczących między innymi zarządzania zespołem.

Autor/źródło: Photo by bonneval sebastien on Unsplash

Reklama

Drugi z serii warsztatów będzie dotyczył pracy drużynowej – odbędzie się 17 października w godz. 9.30-17.30 w Domu Inicjatyw Społecznych Marzyciele i Rzemieślnicy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Warsztaty pozwolą na poznanie elementów coachingowego stylu zarządzania, a także różnych stylów społecznych i cech pracowników z różnych pokoleń. Instruktorzy pokażą, jak dzielić role i zadania w zespole, by w pełni wykorzystywać potencjał i talenty jego członków, a także pomogą odkryć jaki jest wpływ osobistych celów i wartości na motywację pracownika.

Na drugą odsłonę warsztatów można zapisywać się pod tym adresem.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy pisać na adres: szkolenia@niepodlegla.gov.pl.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
Jutro, 09:30
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 17:30
Miejsce:
Bracka 25, Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.