Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej
Katowice, Polska, Katowice, ul. Warszawska 28a/2
za 8 dni
24 października 2019, 14:30
Bezpłatne

Uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani z podstawowymi zasadami i pojęciami związanymi z funkcjonowaniem zamówień publicznych, a także dowiedzą się: 1. Gdzie szukać ogłoszeń o zamówieniach. 2. Jak ubiegać się o udzielenie zamówienia. 3. Jak prawidłowo sporządzać ofertę. 4. Jakie i kiedy przysługują środki ochrony prawnej.

Reklama

Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej zaprasza na szkolenie w swojej siedzibie w Katowicach przy ul. Warszawskiej 28a/2 dniu 24 października 2019r., godz. 14.30-18.00.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie osoby składające lub zamierzające złożyć ofertę na zapytanie ofertowe w imieniu przedsiębiorstwa społecznego/podmiotu ekonomii społecznej.

Prowadząca: Wioleta Płocharczyk - prawnik, związana z tematyką zamówień publicznych od roku 2000, posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w przygotowywaniu i przeprowadzaniu procedur z zakresu zamówień publicznych, także przy realizacji projektów finansowanych z funduszów UE.

Szkolenie skierowane jest do organizacji działających i osób zamieszkałych na obszarze miast: Katowic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich i powiatów: tarnogórskiego i lublinieckiego.

Realizacja szkolenia odbywa się w ramach projektu OWES SWR, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest:

  • przesłanie zgłoszenia za pomocą elektronicznego formularza link jak niżej,
  • dostarczenie przed szkoleniem oryginałów wypełnionych i podpisanych dokumentów uczestnika oraz podmiotu zgłaszającego uczestnika z podpisami osób reprezentujących (warunek konieczny).

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem www.swr.pl/owes lub po kliknięciu tutaj.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
23 października 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
24 października 2019, 14:30
Zakończenie wydarzenia:
24 października 2019, 18:00
Miejsce:
Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej
Katowice, Polska
Katowice, ul. Warszawska 28a/2
Organizator:
Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.