Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Akademia Pedagogki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
Szczęśliwicka 40, Warszawa, Polska
za miesiąc
22 listopada 2019, 08:00
Płatne

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej Wolontariusz pokolenia Y, która odbędzie się 22.11.2019 r. w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie konferencji: https://konferencje.aps.edu.pl/wolontariuszpokoleniay/

Reklama

Konferencja naukowo-szkoleniowa Wolontariusz pokolenia Y będzie okazją do twórczej wymiany refleksji na temat wolontariatu, sylwetki wolontariusza pokolenia Y.

Do udziału w konferencji zapraszamy w szczególności: naukowców, doktorantów, studentów zajmujących się problematyką wolontariatu; organizacje wolontariackie, które na co dzień tworzą struktury wolontariatu, niosą pomoc w różnych obszarach; wolontariuszy, którzy angażują się w różnorakie działania pro społeczne.

Zgłoszenia do czynnego uczestnictwa przyjmujemy do 4 listopada; zgłoszenia bierne do 7 listopada.

Misja konferencji

Wolontariat jest takim obszarem działania człowieka, który jest opisywany i wyjaśniany przez różne dyscypliny naukowe. Warto przyglądać się tym perspektywom i budować wiedzę użyteczną dla studentów, a także profesjonalistów pracujących w tym obszarze. Konferencja stanowi okazję do wymiany myśli praktyków, prezentacji wyników badań naukowców oraz postawienia pytań o wolontariat, o kształt sylwetki wolontariusza przełomu pokoleń. Chcemy podjąć próbę interpretacji wyzwań jakie rysują się przed wolontariatem.

Termin konferencji: 22 listopada 2019 r.

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej

ul. Szczęśliwicka 40, 02-353 Warszawa

Komitet Naukowy: prof. dr hab. Joanna Głodkowska, dr hab. prof. APS Ewa M. Kulesza, dr hab. prof. APS Barbara Marcinkowska, prof. dr hab. Barbara Smolińska-Theiss, dr hab., prof. APS Urszula Jeruszka.

Komitet Organizacyjny: Instytut Pedagogiki Specjalnej: dr Bernadetta Kosewska, mgr Katarzyna Kruś-Kubaszewska, mgr Aleksandra Mazurek; Studenckie Biuro Wolontariatu; Samorząd Studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej; Fundacja im. Marii Grzegorzewskiej.

Wydarzenie na fb

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Termin rejestracji:
7 listopada 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
22 listopada 2019, 08:00
Zakończenie wydarzenia:
22 listopada 2019, 17:00
Miejsce:
Akademia Pedagogki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
Szczęśliwicka 40, Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.