Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Webinarium: Co każda OPP wiedzieć powinna, czyli przywileje i obowiązki OPP

Reklama
Cała Polska
Jutro, 12:00 - 15:00
17 października 2019
Bezpłatne

Podczas webinarium, które odbędzie się 17 października 2019 roku (czwartek) o godz. 12:00 w ramach Akademii NIW, opowiemy o korzyściach i powinnościach organizacji mających status organizacji pożytku publicznego. Pokażemy, dlaczego warto wywiązywać się ze wskazanych obowiązków i co można zyskać, będąc OPP.

Logotyp NIW-CRSO

Autor/źródło: NIW-CRSO

Reklama

Zapraszamy do udziału zarówno te organizacje, które są już OPP, jak i te, które dopiero planują starać się o ten status.

Prosimy o przesyłanie pytań dotyczących tych zagadnień do 13 października 2019 rok na adres opp@niw.gov.pl. Postaramy się na nie odpowiedzieć w trakcie webinarium.

Liczba miejsc ograniczona!

Aby się zarejestrować, kliknij TUTAJ.

Szczegółowe informacje prześlemy do zarejestrowanych uczestników webinarium.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
Jutro, 12:00
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 15:00
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.