Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Konsultacje Programu współpracy Województwa Małopolskiego z NGO na rok 2020

Reklama
Cała Polska
9 października 2019, 14:35
9 października 2019, 14:35 - 31 października 2019, 16:00
Bezpłatne

Zarząd Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych Programu współpracy Województwa Małopolskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020

Autor/źródło: fot. sxc/adamci

Reklama

Proponowany Program jest dokumentem wyznaczającym politykę Województwa wobec organizacji pozarządowych na rok 2020, wpisuję się również w założenia Wieloletniego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na lata 2018 – 2022. Głównym celem Programu jest zwiększanie zaangażowania organizacji pozarządowych i mieszkańców Małopolski w życie publiczne oraz wzmacnianie współpracy międzysektorowej i rozwój społeczeństwa obywatelskiego.

Uwagi można zgłaszać za pośrednictwem formularza:

  • Mailowo za pośrednictwem poniższego Formularza - prosimy o wypełnienie i przesłanie pocztą elektroniczną na adres: ngo@umwm.malopolska.pl, w tytule e-maila prosimy wpisać „KONSULTACJE PROGRAMU WSPÓŁPRACY 2020”.
  • Listownie za pośrednictwem poniższego Formularza - prosimy o wypełnienie i przesłanie na adres: Kancelaria Zarządu, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków.

Konsultacje społeczne potrwają do 31 października 2019 r.

Szczegółowe informacje i formularz zgłaszania stanowisk:

https://bip.malopolska.pl/umwm,a,1671036,projekt-uchwaly-sejmiku-wojewodztwa-malopolskiego-w-sprawie-przyjecia-programu-wspolpracy-wojewodztw.html

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
9 października 2019, 14:35
Zakończenie wydarzenia:
31 października 2019, 16:00
Miejsce:
Małopolska
Organizator:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Zespół Wspierania Inicjatyw Obywatelskich
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.