Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Dzięki temu wydarzeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Cała Polska
za 21 dni
10 grudnia 2019, 09:00
Bezpłatne

Konferencja będzie szansą dla zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych mających na celu wzmacnianie kompetencji transwersalnych młodzieży. Poznamy wyniki modelu FOLM From Outdoors to Labour Market skierowanego do młodzieży niepracującej, niestudiującej ani nieszkolącej się. Nasi międzynarodowi eksperci omówią wiele przykładów sprawdzonych działań, które pomagają młodym ludziom uzyskać cenne wykształcenie i wejście w dorosłość.

Już po raz czternasty zapraszamy do wzięcia udziału w New Education Forum w Parlamencie Europejskim. W tym roku konferencja odbędzie się 10 grudnia. Będzie szansą dla zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych mających na celu wzmacnianie kompetencji transwersalnych młodzieży. Poznamy wyniki modelu FOLM From Outdoors to Labour Market skierowanego do młodzieży niepracującej, niestudiującej ani nieszkolącej się. Nasi międzynarodowi eksperci omówią wiele przykładów sprawdzonych działań, które pomagają młodym ludziom uzyskać cenne wykształcenie i wejście w dorosłość.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
20 listopada 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
10 grudnia 2019, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
10 grudnia 2019, 13:00
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.