Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Korpus Solidarności - program wolontariatu długoterminowego - bezpłatne szkolenia dla wolontariuszy

Reklama
Centrum Obywatelskie w Krakowie
Reymonta 20, Kraków, Polska
W piątek, 09:00 - 16:00
22 listopada 2019
Bezpłatne

Jeśli na co dzień jesteś wolontariuszem, ale w dalszym ciągu chcesz się doskonalić i rozwijać koniecznie zgłoś się do udziału w szkoleniach zaawansowanych w ramach programu rozwoju wolontariatu długoterminowego - Korpus Solidarności.

Reklama

Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie zaprasza do udziału wolontariuszy z terenu całego województwa małopolskiego do udziału w bezpłatnych szkoleniach rozwijających z zakresu wolontariatu.

Jeśli na co dzień jesteś wolontariuszem, ale w dalszym ciągu chcesz się doskonalić i rozwijać koniecznie zgłoś się do udziału w szkoleniach zaawansowanych w ramach programu rozwoju wolontariatu długoterminowego - Korpus Solidarności.

Szkolenia odbędą się 22 listopada br. (piątek) w Centrum Obywatelskie w Krakowie, ul. Reymonta 20 w następujących godzinach:

  1. Ja-wolontariusz-lider 9:00-12:30
  2. Praca zespołowa - role, komunikacja i zasady działania 12:30-16:00

Weź udział w szkoleniu "Ja-wolontariusz-lider"

Osoby, które są aktywnie zaangażowane w działalność wolontariacką w swojej organizacji czy instytucji, często podejmują także dodatkowe wolontariackie czy społeczne aktywności. W sposób naturalny stają się liderami w środowisku wolontariuszy. Sprawdź się czy jesteś liderem!

Podczas tego szkolenia dowiesz się kim jest lider, poznasz indeks umiejętności wolontariackich, zobaczysz zależność mocnych cech a cech lidera, a także sprawdzisz jaki styl pracy jest dla Ciebie lepszy: praca zespołowa czy indywidualna.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/pJmtUMPZmEuVKHNXA

Weź udział w szkoleniu "Praca zespołowa - role, komunikacja i zasady działania”

Zespół to ludzie, zespół to wspólny cel, zespół to dobra komunikacja, otwartość, brak konfliktów, ale zespół to także dobry podział zadań i zaangażowanie. Sprawdź jaką rolę pełnisz w zespole!

Podczas tego szkolenia poznasz swoje predyspozycje i rolę, jaką pełnisz w zespole, najważniejsze zasady komunikowania się w grupie, a także jak kreatywność ma się do wspólnej pracy.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/KdCTU23gVbEiAtso8

Na szkolenia można zgłaszać się do 19 listopada br. do godziny 23:59.

Szkolenia poprowadzi trenerka Monika Pendolska - autorka i koordynatorka projektów społecznych, animatorka wolontariatu, certyfikowana trenerka, doradczyni w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej. Założycielka i koordynatorka bielskiego Centrum Wolontariatu przy Bielskim Stowarzyszeniu Artystycznym „Teatr Grodzki”. Członkini Stowarzyszenia Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach. Z wolontariatem związana od 2007 r. Główną pasją zawodową jest praca z młodzieżą, szkolenie wolontariuszy i organizacji, współpraca ze szkołami i wsparcie w rozwoju szkolnych kół wolontariatu.

Więcej informacji można uzyskać u p. Agnieszki Iwan - tel. +48 507 662 514, e-mail: agnieszka.iwan@wolontariat-malopolska.pl.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
19 listopada 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
W piątek, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
W piątek, 16:00
Miejsce:
Centrum Obywatelskie w Krakowie
Reymonta 20, Kraków, Polska
Organizator:
Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.