Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Dzięki temu wydarzeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!
Stowarzyszenie POLITES
Szczecin, Polska, ul. Dworcowa 19 pok. 205, Szczecin
8 listopada 2019, 12:00
8 listopada 2019, 12:00 - 22 listopada 2019, 12:00
Bezpłatne

Czy w Twojej organizacji/instytucji działają wolontariusze i wolontariuszki? Możesz im teraz w sposób szczególny podziękować za zaangażowanie, pomysły i współdziałanie! Zgłoś ich do konkursu Barwy Wolontariatu 2019 na Pomorzu Zachodnim.

Konkurs skierowany jest do organizacji i instytucji z terenu województwa zachodniopomorskiego, które współpracują z wolontariuszami.

To doskonała okazja, by w sposób szczególny docenić i nagrodzić wolontariuszy za ich zaangażowanie i aktywność, pokazać różnorodność działań wolontariackich.

Zgłoszeń kandydatów dokonywać mogą organizacje pozarządowe, instytucje i inne podmioty uprawnione do współpracy z wolontariuszami oraz osoby prywatne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji mogącej potwierdzić wolontariat).

Na zgłoszenia czekamy do 22 listopada.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w sobotę 7 grudnia 2019 r w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.

Po konkursie Regionalne Centrum Wolontariatu z uzgodnieniu z Państwem i wolontariuszami, będzie prezentować działania zgłoszonych do Barw wolontariuszy, by promować takie postawy i uhonorować dokonania wolontariuszy.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
8 listopada 2019, 12:00
Zakończenie wydarzenia:
W piątek, 12:00
Miejsce:
Stowarzyszenie POLITES
Szczecin, Polska
ul. Dworcowa 19 pok. 205, Szczecin
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.