Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zarząd Krajowy
Nowy Świat 49, Warszawa, Polska
17 grudnia 2019, 00:00
17 grudnia 2019, 00:00 - 30 września 2020, 23:59
Bezpłatne

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne zaprasza do uczestnictwa w Akademii liderów organizacji pozarządowych, która będzie składała się z czterech modułów szkoleniowych trwających 16 dni. We współpracy ze Stowarzyszeniem BORIS uczestnicy rozwiną swoje kompetencje w zakresie zarządzania finansami, marketingiem, zasobami ludzkimi oraz strategią. Szukamy 60 osób do 4 grup szkoleniowych. Zapraszamy do rejestracji.

Autor/źródło: Photo by Kaleidico on Unsplash

Reklama

Organizacja pozarządowe wykonują liczne zadania pożytku publicznego. Ich specyfika oraz model funkcjonowania sprawia, że ich działalność jest uzależniona od wielu zmiennych czynników – np. możliwości członków organizacji do poświęcenia swojego wolnego czasu, wsparcia wolontariuszy, czy środków finansowych pozyskiwanych z źródeł zewnętrznych. Często duża nieprzewidywalność co do zasobów umożliwiających realizację działań, wpływa na stabilność i efektywność organizacji. W warunkach dużej niepewności szczególnie ważna jest rola osób nimi zarządzających, ich ekspercka wiedza oraz doświadczenie. Organizacje zarządzane są w większości przez osoby, które doskonale orientują się w problematyce, dla której rozwiązania dana instytucja powstała. Niestety duża ich część posiada braki umiejętności w zakresie zarządzania, finansów, marketingu i komunikacji.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
9 grudnia 2019, 23:59
Początek wydarzenia:
17 grudnia 2019, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
30 września 2020, 23:59
Miejsce:
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zarząd Krajowy
Nowy Świat 49, Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.