Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Cała Polska
Jutro, 19:00 - 20:00
21 stycznia 2020
Bezpłatne

Zapraszamy na trzeci LIVE Sektora 3.0 poświęcony kompetencjom przyszłości. Naszą ekspertką będzie Monika Czaplicka, która opowie o nowych trendach w tworzeniu strategii w mediach społecznościowych.

Reklama

Jeśli zastanawiasz się:

➡ jak zmodyfikować strategię social mediów, żeby osiągać najlepsze efekty,
➡ na co warto zwracać uwagę w komunikacji w rozpoczynającym się roku,
➡ jak przygotować się do nadchodzących zmian,

to spotkanie jest dla Ciebie!

Seminarium odbędzie się 21 stycznia w godzinach 19:00-20:00. Będzie dostępne dla subskrybentów Newslettera Sektora 3.0. Jeśli chcesz wziąć udział, zapisz się już teraz. Link do transmisji LIVE wyślemy we wtorkowy poranek, 21 stycznia.

Dołącz także do wydarzenia na Facebooku – nie damy Ci zapomnieć o dacie spotkania! 😉

Monika Czaplicka / Wobuzz – Monika „Kryzysowa Narzeczona” Czaplicka

Monika Czaplicka jest z wykształcenia socjolożką. W branży marketingu internetowego działa od 2006 roku. Właścicielka agencji social media Wobuzz. Popularność przyniosła jej akcja Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka i fanpage Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy. Autorka „Zarządzanie kryzysem w social mediach”, współautorka „Biblii E-biznesu II”. Jesienią premierę ma „Uwiedź klienta – marketing w social mediach”. Prowadzi bloga czaplicka.eu. Specjalizuje się w dbaniu o reputację i zarządzaniu kryzysami, social sellingu oraz komunikacji marek. Spotkasz ją na konferencjach, gdzie występuje i dzieli się wiedzą. Mentoruje startupy.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
Jutro, 19:00
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 20:00
Miejsce:
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.