Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uprościć działalność społeczną. Spotkanie w Chrzanowie

Reklama
Ambasada Kreatywności
Chrzanów, Polska, ul. Świętokrzyska 4
Dziś, 17:00 - 20:00
23 stycznia 2020
Bezpłatne

23 stycznia o 17:00 zapraszamy wszystkich zaangażowanych w rozwój organizacji pozarządowych w Chrzanowie na spotkanie " Jak uprościć działalność społeczną?" Spotkanie jest zorganizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Dialog Społeczny.

Reklama

23 stycznia o 17:00 zapraszamy na spotkanie " Jak uprościć działalność społeczną?"

W ramach działalności Stowarzyszenie Dialog Społeczny w oparciu o prace partnerstwa „Dobre prawo dla stowarzyszeń”, grono działaczy społecznych przygotowało propozycje uproszczeń, które mogłyby w znaczący sposób ułatwić działalność obywatelską. Wydaje się, że w analogii do ustawy z dnia 25 marca 2011 r. O ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców oraz pakietu ustaw znanego pod nazwą Konstytucja Biznesu powinno się doprowadzić do działań deregulacyjnych, które uprościłyby oraz ułatwiły działalność społeczną prowadzoną zarówno indywidualnie, jak i w formie organizacji pozarządowych.

Zapraszamy na dyskusję wokół postulatów dotyczących uproszczenia działalności społecznej w Polsce. Dyskusję poprowadzi: Tomasz Pawłowski i Łukasz Gorczyński.

Z proponowanymi do dyskusji tezami zapoznać się można:
http://trzeci.org/tezy/

Spotkanie odbędzie się 23 stycznia o godzinie 17:00 do 19.30 w Miejscu Aktywności Mieszkańców w Chrzanowie (siedziba Ambasady Kreatywności. Dogodne wejście od ul. Dobczyckiej)

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: mamchrzanow@gmail.com

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
Dziś, 17:00
Zakończenie wydarzenia:
Dziś, 20:00
Miejsce:
Ambasada Kreatywności
Chrzanów, Polska
ul. Świętokrzyska 4
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.