Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Collegium Civitas
Warszawa, Polska, XII piętro, Pałac Kultury i Nauki, pl. Defilad 1
W piątek, 10:30 - 15:30
24 stycznia 2020
Bezpłatne

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza przedstawicielki i przedstawicieli organizacji społecznych, w szczególności członkinie i członków komitetów monitorujących, rządu, samorządów, a także Komisji Europejskiej na Stałą Konferencję ds. Europejskich, która odbędzie się 24 stycznia 2020 r. w Collegium Civitas w Warszawie.

Reklama

Zapraszamy na Stałą Konferencję ds. Europejskich, która odbędzie się 24 stycznia 2020 r. w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się w Collegium Civitas, w Pałacu Kultury i Nauki, przy placu Defilad 1 w Warszawie, w godzinach 10:30 – 15:00.

Podczas Konferencji chcemy porozmawiać o doświadczeniach płynących z wykorzystania funduszy europejskich przez organizacje społeczne w Polsce. Zapoznamy się z przebiegiem prac nad wykorzystaniem środków nowego budżetu na lata 2021 - 2027. Uwagę poświęcimy również nowej inicjatywie Unii Europejskiej - Programowi "Prawa i Wartości".

Wśród zaproszonych gości i moderatorów są m.in.: Piotr Krasuski (Departament Europejskiego Funduszu Społecznego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej), Karolina Dreszer – Smalec – OFOP, Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, Mirosława Hamera (Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, KM PO WER), Przemysław Żydok (Fundacja Aktywizacja, KM PO WER), Iwona Janicka (Fundacja Aktywności Lokalnej, KM PO Pomoc Techniczna), dr Maciej Kunysz (Stowarzyszenie EKOSKOP, RDPP, KM RPO Woj. Podkarpackie), Ewa Gałka (Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP, KM RPO Woj. Wielkopolskie), dr hab. Ryszard Szarfenberg (Polski Komitet Europejskiej Sieci przeciw Ubóstwu – EAPN).

PROGRAM KONFERENCJI

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego już dzisiaj zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Podczas konferencji organizator zapewnia materiały oraz lunch, nie zapewnia natomiast noclegu i dojazdu.

Wydarzenie objęte Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Patronatem Collegium Civitas.

Konferencja jest finansowana dzięki wsparciu ze strony Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt – barbara.kielan@ofop.eu, tel. 22 416 40 30.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
17 stycznia 2020, 23:59
Początek wydarzenia:
W piątek, 10:30
Zakończenie wydarzenia:
W piątek, 15:30
Miejsce:
Collegium Civitas
Warszawa, Polska
XII piętro, Pałac Kultury i Nauki, pl. Defilad 1
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.