Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury
Warszawa, Polska, Olecka 30, Warszawa Falenica
za 9 dni
1 lutego 2020, 10:00
Płatne

Pozyskaj partnera biznesowego dla projektu społecznego, kulturalnego, edukacyjnego. Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji publicznych na warsztat z nawiązywania współpracy z sektorem biznesu.

Reklama

Przewidujemy grupę max. 15 osób, dzięki czemu warsztaty będą miały indywidualny charakter.

Będzie tylko kilka krótkich przerw kawowych, tak, aby jak najlepiej wykorzystać czas.

Popracujemy nad:

1. zwięzłą komunikacją misji społecznej, którą reprezentujemy,
2. autoprezentacją,
3. przygotowaniem kluczowych informacji, jakie powinny się znaleźć w Twojej ofercie skierowanej do partnera biznesowego.

Dodatkowo podpowiemy Ci jak pracować nad własną motywacją przed podjęciem rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi organizacji. Opowiemy o tym, co najbardziej odstrasza biznes od podejmowania działań społecznych, jak przełamać impas i zacząć rozmowę.

Koszt: 300 PLN

Prowadzenie: Maria Olszewska (www.mjjo.pl)

szkoli organizacje pozarządowe z Europy z fundraisingu i crowdfundingu w języku polskim, angielskim i włoskim.

Absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Fundraiserka praktyk. Przygodę z fundraisingiem rozpoczęła od pozyskiwania sponsorów dla jednej w większych instytucji kultury w Małopolsce.

Od 2011 roku prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady i doradztwa z zakresu fundraisingu. Jako trenerka współpracowała m.in. z Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie, Miastem Gdańsk, Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER, Oliwską Grupą Konsultingową. Wykładała fundraising i przedsiębiorczość społeczną na Akademii Morskiej w Gdyni i Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. W latach 2011 do 2015 zorganizowała łącznie 16 Klubów Fundraisera w Trójmieście i Olsztynie. Od 2014 roku ma w ofercie warsztaty dla biznesu - w szczególności z nawiązywania relacji biznesowych. Maria szkoli w językach polskim, angielskim i włoskim. Współpracowała m.in. z Inhope/ International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch oraz regularnie prowadzi zajęcia w ramach Christian Educational Leadership Project oraz w ramach Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block (projekty Europejskiego Centrum Komunikacji i Kultury). Ma doświadczenie w prowadzeniu imprez kulturalnych i szkoleniowych.
Prywatnie jest miłośniczką wspinaczki i aktorstwa

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
1 lutego 2020, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
1 lutego 2020, 15:00
Miejsce:
Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury
Warszawa, Polska
Olecka 30, Warszawa Falenica
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.