Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Spotkania informacyjne programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy

Reklama
Cała Polska
5 lutego 2020, 15:00
5 lutego 2020, 15:00 - 4 marca 2020, 23:59
Bezpłatne

Ruszamy w Polskę! Publikujemy harmonogram spotkań informacyjnych programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy. Uruchamiamy rejestrację na pierwsze z nich. Warto już teraz rezerwować termin!

Autor/źródło: Wojciech Radwański

Reklama

Podczas spotkań organizatorzy opowiedzą o założeniach Programu i pierwszego konkursu dotacyjnego, a także o wyzwaniach związanych z obszarami wsparcia. Przedstawią inspirujące przykłady działań i odpowiedzą na pytania. Część każdego spotkania będzie miała charakter warsztatowy w postaci pracy nad wstępnymi pomysłami uczestników na projekty. Warto więc pomyśleć o nich wcześniej, żeby mieć możliwość konsultacji z prowadzącymi.

Opole – 5.02 – rejestracja zakończona
Koszalin – 13.02 – rejestracja zakończona
Białystok – 18.02 – rejestracja zakończona
Zielona Góra – 20.02 – rejestracja zakończona
Rzeszów – 24.02 – rejestracja zakończona
Ełk – 27.02 -rejestracja zakończona
Olsztyn – 2.03 -rejestracja zakończona
Kielce – 4.03 – rejestracja zakończona

Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie miejsca organizacji spotkań (sale w poszczególnych miastach) mogą ulec zmianie. Poinformujemy o tym zarejestrowanych uczestników.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
5 lutego 2020, 15:00
Zakończenie wydarzenia:
W środę, 23:59
Organizator:
Fundacja im. Stefana Batorego
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.