Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Cała Polska
6 kwietnia 2020, 17:00
6 kwietnia 2020, 17:00 - 15 kwietnia 2020, 12:00
Bezpłatne

Dowiedź się więcej na temat sztuk wizualnych, jak wykorzystać kreatywne techniki podnoszenia świadomości na tematy związane z równością płci i jak dostosować je do lokalnych warunków!

Reklama

Zapraszamy do udziału w szkoleniu Visual Storytelling from A to Z, które odbędzie się w miejscowości Lozen koło Sofii w Bułgarii w okresie od 6 do 15 kwietnia i zgromadzi 34 przedstawicieli organizacji z 10 krajów.

Projekt ma na celu podniesienie świadomości uczestników, na temat ich własnej tożsamości i postrzegania jako istot ludzkich, a nie jako przedmiotów stereotypów opartych na ich płci. Teraz, w dobie technologii, młodzi ludzie spędzają więcej czasu w sieci, co wskazuje na potrzebę podniesienia umiejętności korzystania z mediów.

Poprzez ten projekt pragniemy promować różnorodność płci i poprzez przekazywanie zrozumienie dla wspólnych podstawowych wartości naszego społeczeństwa.
Program działania szkoleniowego jest organizowany w modułach tematycznych, oraz obejmuje spotkania z ekspertami w dziedzinie sztuk wizualnych, a także odwiedzenie kilku stowarzyszeń, które będą dzielić się własnymi praktykami i są ekspertami w dziedzinie równości płci.

Profil uczestnika:
-Młodzież, działacze i osoby pracujące z młodzieżą
-Wiek 18+
-Chęć dzielenia się doświadczeniami i historiami z ich lokalnego środowiska
-Chęć wprowadzenia i zdekonstruowania stereotypów opartych na płci, płci, seksualności
-chcą lub mają doświadczenie w pracy z kreatywnymi wizualizacjami (fotografia, projektowanie), sztuki, itp.)
-chcący szukać przykładów (nie)równości, przemocy związanej z płcią (w internecie i poza nim) lub sytuacji związanych z płcią w swoim życiu osobistym
-potrafi zrozumieć i wyrazić się w języku angielskim

Cały opis znajdziesz tutaj

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
13 lutego 2020, 23:59
Początek wydarzenia:
6 kwietnia 2020, 17:00
Zakończenie wydarzenia:
15 kwietnia 2020, 12:00
Miejsce:
Lozen, koło Sofii, Bułgaria
Organizator:
Stowarzyszenie Jeden Świat
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.