Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Spotkania grupowe online "JAK OBCHODZIĆ SIĘ Z APETYTEM NA DOBRE ZWIĄZKI?"

Reklama
Fundacja Centrum Edukacji Liderskiej
Wiśniowa, Mokotów, Warszawa, Polska
18 maja 2020, 17:00
18 maja 2020, 17:00 - 28 września 2020, 20:00
Bezpłatne

Fundacja C.E.L. uruchamia nabór na grupę on-line dla Młodych Kobiet po 20-tce. Zapraszamy kobiety, które czują się samotne, którym trudno wejść w związek lub mają złe doświadczenia z poprzednich związków.

Autor/źródło: Obraz Ben Kerckx z Pixabay

Reklama

Jeżeli zakochując się kompletnie zapominasz o sobie…

Jeśli w związkach masz więcej problemów niż radości…

Jeśli Twój związek kończy się, zanim na dobre się zaczął…

Jeśli trafiasz na „niewłaściwych” facetów…

Jeśli po tym, co działo się w Twoim życiu, jesteś ciągle sama…

Jeśli boisz się, że znany z przeszłości koszmar może się powtórzyć…

To zapraszamy na spotkania grupy. Proponujemy tym razem nietypowy z powodu czasu i formy pracy cykl spotkań grupowych. Przed nami cztery miesiące spotkań on-line (może skończymy w lokalu C.E.L…życie pokaże…)

JAK OBCHODZIĆ SIĘ Z APETYTEM NA DOBRE ZWIĄZKI…

W trakcie zajęć będziesz miała okazje zmierzyć się z własnymi ograniczeniami i lękami oraz kilkoma ważnymi pytaniami:

· Czego oczekujesz od związku z mężczyzną i skąd ten pomysł?

· Jaki bagaż wnosisz do związku i jak się z nim obchodzisz?

· Czy mężczyzna, którego wybierasz, to ten, którego szukasz?

· Jak Twój stosunek do siebie wpływa na Twoje relacje?

W trudnym czasie przymusowej izolacji, u osób bez pary i u tych w trudnych relacjach męsko-damskich poczucie samotności i bezradności może bardzo narastać. Czas, kiedy jesteś sama ze sobą sprzyja pojawieniu się różnego rodzaju refleksji, a co za tym idzie różnych uczuć… także tych trudnych i nieprzyjemnych… Będziemy zajmować się tymi stanami i emocjami. Zobaczymy jak to czego chcecie dla siebie ma się do tego co robicie i jak o siebie dbacie budując ważne relacje… może doprowadzi to nas do refleksji korzystnych dla przyszłych związków. W grupie siła… zobaczycie jak inne Młode Kobiety radzą sobie w problematycznych sytuacjach, pewnie uzyskacie zrozumienie i wsparcie, a może znajdziecie rozwiązania dla swoich kłopotów. Zapraszamy. Warto zobaczyć, że nie jesteś ze swoimi trudnościami sama.

Startujemy 18 maja 2020, a kończymy prawdopodobnie we wrześniu 2020. Będziemy spotykać się regularnie co tydzień w poniedziałki godz. 17.00-20.00 (godziny możemy wspólnie trochę zmodyfikować). Zajęcia prowadzimy przez Skype.

Jeżeli jesteś zainteresowana ofertą prosimy umówić się na rozmowę indywidualną przed rozpoczęciem spotkań grupowych. Zapisy na rozmowy prowadzi Biuro Fundacji C.E.L. w poniedziałki, środy i piątki pod numerem: 508 797 177, we wtorki i czwartki pod numerem: 502 744 120. Codziennie w godzinach 15-20.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/283515745987430/

Czekamy na zgłoszenia!

OFERTA DLA MIESZKANEK WARSZAWY

Udział w zajęciach jest nieodpłatny

Grupa realizowana jest w ramach zadania: Program profilaktyki selektywnej dla dzieci, młodzieży oraz rodzin 2020 Rozwój Umiejętności Życiowych dla Młodych Dorosłych i Rodziców Młodzieży Zagrożonej Narkomanią „Żeby chciało się chcieć” i finansowana przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
18 maja 2020, 17:00
Zakończenie wydarzenia:
28 września 2020, 20:00
Miejsce:
Fundacja Centrum Edukacji Liderskiej
Wiśniowa, Mokotów, Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.