Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Kraków, Poland
W zeszły wtorek, 16:00
26 maja 2020, 16:00 - 4 czerwca 2020, 19:00
Bezpłatne

Zastanawiasz się, czy wolontariat to coś dla Ciebie? Chciałbyś zasięgnąć informacji gdzie i w jaki sposób zostać wolontariuszem? Usłyszeć o korzyściach, prawach i obowiązkach?Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla wolontariuszy i osób, które chciałyby sprawdzić się w takiej roli.

Autor/źródło: Agnieszka Iwan

Reklama

Podczas trzygodzinnego szkolenia poznasz podstawową wiedzę z zakresu wolontariatu. Będziesz wiedział/a, gdzie i w jakim obszarze możesz zostać wolontariuszem, jakie korzyści przynosi wolontariat krótko oraz długoterminowy, poznasz swoje prawa i obowiązki. Dzięki szkoleniu będzie Ci łatwiej odnaleźć się w roli wolontariusza. Dowiesz się również, czym zajmuje się i co proponuje KORPUS SOLIDARNOŚCI. Zapraszamy do uczestnictwa w jednym z trzech podanych terminów szkoleń: 26 maja, 28 maja oraz 4 czerwca.

Tematyka zajęć:

  • Rodzaje aktywności społecznej
  • Czym jest wolontariat? Kto może być wolontariuszem?
  • Dlaczego warto być wolontariuszem w Korpusie Solidarności?
  • Aspekty prawne wolontariatu
  • Prawa i obowiązki wolontariusza
  • Korzyści płynące z pełnienia wolontariatu

Szkolenie jest bezpłatne. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy. Przez wzgląd na obecną sytuację epidemiologiczną oraz ograniczenia dotyczące organizacji imprez masowych i zbiorowisk, informujemy, że spotkanie będzie prowadzone online. Szczegółowe informacje zostaną przekazane drogą mailową osobom zakwalifikowanym.

Więcej informacji w formularzu zgłoszeniowym!

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
25 maja 2020, 23:59
Początek wydarzenia:
W zeszły wtorek, 16:00
Zakończenie wydarzenia:
W czwartek, 19:00
Miejsce:
Kraków, Poland
Organizator:
Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.