Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Otwarte konsultacje psychologiczne w związku z zamknięciem placówek oświatowych

Reklama
Cała Polska
23 maja 2020, 11:00
23 maja 2020, 11:00 - 31 października 2020, 23:59
Bezpłatne

Fundacja Psycho-Edukacja uruchamia bezpłatną pomoc psychologiczną on-line dla osób pełnoletnich, które doświadczają sytuacji kryzysowej w związku z zamknięciem placówek oświatowych i ogólną sytuacją w oświacie polskiej z powodu pandemii (rodzice, nauczycielki/-e, dorosłe osoby uczące się z całej Polski). Do rozdysponowania jest 150 konsultacji. Jedna osoba może skorzystać z trzech sesji.

Reklama

Fundacja Psycho-Edukacja uruchamia bezpłatną pomoc psychologiczną on-line dla osób pełnoletnich, które doświadczają sytuacji kryzysowej w związku z zamknięciem placówek oświatowych i ogólną sytuacją w oświacie polskiej z powodu pandemii. Konsultacje są przeznaczone w szczególności dla rodziców, nauczycielek/-i, dorosłych osób uczących się - bez względu na miejsce zamieszkania.

Do rozdysponowania jest 150 konsultacji. Jedna osoba będzie mogła skorzystać z trzech sesji (sesja trwa do 45 minut).

Konsultacje będą prowadzone przez zespół Wolontariuszek Fundacji, począwszy od 23 maja do wyczerpania puli godzin. Spotkania będą się odbywały za pośrednictwem Skype'a.

Informacje o dostępnych terminach będzie można uzyskać pod adresem zapisy@fp-e.pl.

Akcja jest wolontaryjną inicjatywą Fundacji Psycho-Edukacja i nie jest finansowana ze środków zewnętrznych.

Więcej na stronie www.fp-e.pl.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
23 maja 2020, 11:00
Zakończenie wydarzenia:
31 października 2020, 23:59
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.