Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Cała Polska
za 18 dni
19 czerwca 2020, 10:00
Płatne

Warsztaty w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Hangouts Meet Zapraszamy do udziału w szczególności osoby zainteresowane rozwojem kompetencji, pasjonatów i praktyków przedsiębiorczości, menedżerów i pracowników poszukujących innowacyjnych podejść, metod generowania i wprowadzania skutecznych zmian, szczególnie w warunkach kryzysowych.

Reklama

Jeśli potraktujemy życie jako eksperyment, w którym nie ma gotowej instrukcji postępowania, sprecyzowanych warunków wykonania, ani gotowych rozwiązań, nie pozostaje nam nic innego niż zaprzestać szukania uniwersalnych odpowiedzi i algorytmów, a stworzyć własną ścieżkę działania, z poszanowaniem wartości, potrzeb i możliwości.

Design thinking to sposób myślenia projektowego i projektowania rozwiązań, bliski coachingowi, ponieważ rozwija empatię względem klienta, pomaga definiować jego wartości i potrzeby oraz pobudza do nieszablonowej kreatywności w poszukiwaniu dróg prowadzących do celu wyznaczonego przez klienta.

Poprzez przyjęcie przez uczestników, charakterystycznej dla praktyków coachingu, otwartej postawy „niewiedzy” oraz wspólnemu zaangażowaniu w postawione wyzwania procesowe, opracujemy wnioski, które będą stanowić inspirację, a może nawet gotowe sposoby na wdrażanie pozytywnych zmian, co jest szczególnie cenne w dobie kryzysu.

Podczas zajęć uczestnicy

  • poznają metodykę design thinking
  • rozwiną empatię i kompetencje pracy zespołowej
  • nauczą się, jak lepiej i skutecznej proponować rozwiązania
  • jak poprawić skuteczność sprawdzonych rozwiązań
  • rozwiną umiejętność kreatywnego poszukiwania odpowiedzi i projektowania pozytywnych zmian

wykorzystując m.in.

trójkąt PCM, technikę POWER, projektowanie PERSON, 5 technik generowania rozwiązań

Warsztaty prowadzi Pani Danuta Jacoń-Chmielecka, psycholog z ponad 15 letnim doświadczeniem, coach i trener. Jest certyfikowanym moderatorem Design Thinking – wspomaga uczestników prowadzonych zajęć w generowaniu innowacji oraz potrzebnych im usprawnień. Bazuje na unikalnych zasobach uczestników sesji i warsztatów, wspólnie z nimi poszukując skutecznych i indywidualnych rozwiązań.

Cena: 230 zł brutto/osoby
obejmuje udział w zajęciach, materiały, wydanie dokumentu potwierdzającego udział w szkoleniu (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, Dz.U. poz. 652)

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Termin rejestracji:
19 czerwca 2020, 09:00
Początek wydarzenia:
19 czerwca 2020, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
19 czerwca 2020, 15:00
Miejsce:
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.