Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Cała Polska
9 września 2020, 14:00
9 września 2020, 14:00 - 10 września 2020, 19:00
Płatne

Zapraszamy do udziału w 2-dniowym webinarium o kapitałach żelaznych, które poprowadzi Tony Myers – ceniony na całym świecie fundraiser, mentor i trener z Kanady. Pracował on dotąd na 6 kontynentach wspierając radą kampanie fundraisingowe, które zebrały ponad 500 mln dolarów. Kierował też z sukcesem kampaniami zbierania kapitałów żelaznych w Europie Środkowej.

Reklama

Szanowni Państwo,
zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu kwietniowe webinarium Tony’ego Myersa na temat kapitałów żelaznych cieszyło się dużą popularnością. Zapowiedzieliśmy wtedy przygotowanie kontynuacji tego szkolenia dla organizacji, które otrzymają dotację z Narodowego Instytutu Wolności w konkursie PROO 2a.

Teraz zapraszamy Państwa do udziału w 2-dniowym webinarium o kapitałach żelaznych, które poprowadzi Tony Myers – ceniony na całym świecie fundraiser, mentor i trener z Kanady. Pracował on dotąd na 6 kontynentach wspierając radą kampanie fundraisingowe, które zebrały ponad 500 mln dolarów. Kierował też z sukcesem kampaniami zbierania kapitałów żelaznych w Europie Środkowej i jest gotów podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem. Wiedza przekazana podczas webinarium będzie na poziomie zaawansowanym, program uwzględnia realia umów grantowych PROO 2a.

Podczas webinarium Tony Myers nauczy Państwa:
• jak skutecznie przygotować się do gromadzenia funduszy na kapitał żelazny i dostroić do przyszłej kampanii zarządzanie organizacją oraz jej bieżące działania fundraisingowe,
• jak pozyskiwać partnerów z otoczenia organizacji i sprawić, by byli zaangażowani w działania,
• jak pracować z darczyńcami i zbierać pieniądze w kampanii, gdy się już rozpocznie,
• jak uzyskać maksymalny zwrot z wydanej dotacji.
Udostępnianie zostaną także przykłady dokumentów opracowanych na potrzeby kampanii kapitałowych, opisujących inwestowanie zebranych funduszy i zasady wydawania uzyskanych dochodów.

Webinarium odbędzie się w dniach 9-10 września 2020 r. i będzie trwało w sumie 10 godzin wykładowych (po 5 każdego dnia, w godz. 14.00-19.00), prowadzonych online na platformie Zoom. Będzie ono tłumaczone symultanicznie na język polski. Ze względu na interaktywny charakter zajęć i w celu zapewnienia wysokiej jakości szkolenia, możemy przyjąć tylko 18 uczestników. O przyznaniu miejsca decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena udziału: 1200 zł przy zgłoszeniach do 21.08.2020 r.

Wykupione miejsce umożliwia aktywny udział jednego uczestnika oraz udział innych członków organizacji
w charakterze słuchaczy. Miejsce uznajemy za zarezerwowane po wpłacie 50% zaliczki.

Zgłoszenia i pytania prosimy wysyłać mailem na psf@fundraising.org.pl.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
9 września 2020, 14:00
Zakończenie wydarzenia:
10 września 2020, 19:00
Organizator:
Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.