Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Europejski Korpus Solidarności - Organizacje o charakterze religijnym lub kościelnym - EKS on tour

Reklama
Cała Polska
za 25 dni
7 września 2020, 10:00
Bezpłatne

Realizujecie projekty w które mogą włączyć się wolontariusze? Potrzebujecie “dodatkowych” rąk przy wydarzeniach organizowanych przez Waszą organizację? Zgłaszają się do Was młodzi ludzie w poszukiwaniu ciekawych ofert wolontariatu? Zapraszamy na spotkaniu, podczas którego podpowiemy jak skorzystać z Europejskiego Korpusu Solidarności.

EKS on tour

Autor/źródło: https://eks.org.pl/eks-on-tour-2020/

Reklama

Zapraszamy pracowników i przedstawicieli organizacji o charakterze religijnym lub kościelnym a także osoby zainteresowane projektami na spotkanie informacyjne o Europejskim Korpusie Solidarności.

W trakcie spotkania on-line zaprezentujemy możliwości realizacji projektów i uzyskania dofinansowania w ramach Programu. Podpowiemy jak uzyskać Znak Jakości, jak przygotować projekt oraz na co zwrócić uwagę podczas przygotowań.

Na spotkanie zaprosimy gości z innych instytucji, którzy również są zainteresowani Programem i mogą podzielić się swoimi wrażeniami.

Udział w webinarze jest bezpłatny!

Termin: 7 września 2020r. g.10.00

Szczegóły akcji dostępne na stronie internetowej: https://eks.org.pl/eks-on-tour-2020/

Gorąco zapraszamy :)

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
7 września 2020, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
7 września 2020, 13:00
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.