Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży: Konsultacje indywidualne online

Reklama
Cała Polska
28 lipca 2020, 00:00
28 lipca 2020, 00:00 - 30 września 2020, 23:59
Bezpłatne

Jak zorganizować polsko-niemieckie spotkanie młodzieży? Może online? O jaką dotację mogę się ubiegać? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielą Państwu pracownicy Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w ramach indywidualnych konsultacji.

Autor/źródło: Photo by Andrew Neel on Unsplash

Reklama

Pytania na każdy temat

Czy ktoś ma już ciekawy pomysł na projekt lub dopiero co usłyszał o międzynarodowej wymianie, czy planuje spotkanie trójstronne albo nie wie, jak złożyć i rozliczyć wniosek, pracownicy referatów wspierania wymiany szkolnej i pozaszkolnej PNWM indywidualnie potraktują każdą sprawę. W dobie pracy zdalnej i ograniczenia kontaktów bezpośrednich PNWM zaprasza Państwa do rozmów sam na sam o wymianie młodzieży bez konieczności wychodzenia z domu.

Zgłoszenia

Jeżeli są Państwo zainteresowani spotkaniem online, prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Niebawem skontaktujemy się z Państwem i wspólnie uzgodnimy dogodny termin oraz narzędzie komunikacji.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
28 lipca 2020, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
30 września 2020, 23:59
Organizator:
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.