Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Na obszarze miast: Katowic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich i powiatów: tarnogórskiego i lublinieckiego Katowice, śląskie, Polska
Katowice, Polska
za 9 dni
19 sierpnia 2020, 14:00
Bezpłatne

• Gdzie i jak warto zbierać dane? • Specyfika apelu fundraisingowego • Przykładowe narzędzia do masowej wysyłki maili.

Reklama

Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej z siedzibą w Katowicach przy ul. Warszawskiej 28a/2, zaprasza na bezpłatny webinar:
„JAK PRZYGOTOWAĆ SKUTECZNY E-MAILING FUNDRAISINGOWY”

Któż nas nie ma skrzynki e-mailowej i nie wysyła/odbiera wiadomości? Email jest jedną z najtańszych i najskuteczniejszych metod pozyskiwania funduszy w Internecie. Co zrobić, by zwiększyć jego efektywność? Warto zadbać o kilka kluczowych obszarów. Weź udział w webinarze i poznaj zasady, które uczynią Twój e-mail marketing skuteczniejszym.

Webinar skierowany jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych (fundacje, stowarzyszenia) z siedzibą wyłącznie na obszarze miast: Katowic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich i powiatów: tarnogórskiego i lublinieckiego.

Zakres tematyczny warsztatu: 
• Gdzie i jak warto zbierać dane? 
• Specyfika apelu fundraisingowego. 
• Przykładowe narzędzia do masowej wysyłki maili.

Gdzie?  platforma Zoom 
Kiedy?  środa 19 sierpnia 2020 r. 
O której? godzina 14.00 (planowany czas trwania: 2 h), on line

Warsztat poprowadzi Ilona Pietrzak – Fundraisier. Trener i doradca. Przedsiębiorca społeczny. Konsultant regionalny ds. zamówień publicznych. Doradca biznesowy podmiotów ekonomii społecznej. Absolwentka Programu „Menedżerowie NGO” i „Strażnicy – Akademia Fundraisingu”.

Warunkiem udziału w warsztacie jest:
• przesłanie zgłoszenia za pomocą elektronicznego formularza dostępnego po kliknięciu tutaj
• dostarczenie przed webinarem tj. do dn. 18.08.2020r. do godz. 12.00 scanów wypełnionych i podpisanych dokumentów (wzory prześlemy po weryfikacji zgłoszenia) uczestnika szkolenia oraz podmiotu zgłaszającego uczestnika z podpisami osób reprezentujących - warunek konieczny.

Wygenerowany link do spotkania zostanie przesłany po weryfikacji scanów przesłanych dokumentów. Oryginały dokumentów powinny zostać wysłane do SWR pocztą najpóźniej w dniu webinarium. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Webinar realizowany jest w ramach projektu OWES SWR, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
18 sierpnia 2020, 12:00
Początek wydarzenia:
19 sierpnia 2020, 14:00
Zakończenie wydarzenia:
19 sierpnia 2020, 16:00
Miejsce:
Na obszarze miast: Katowic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich i powiatów: tarnogórskiego i lublinieckiego Katowice, śląskie, Polska
Katowice, Polska
Organizator:
Stowarzyszenie współpracy Regionalnej, Katowice ul. Warszawska 28a/2
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.