Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Zaproszenie na szkolenie: Asertywność w zespole. Przywództwo w NGO – 27 sierpnia 2020 r

Reklama
Fest Jodło
Katowice, Polska
za 14 dni
27 sierpnia 2020, 10:00
Bezpłatne

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejne szkolenie stacjonarne w ramach projektu “Z prawem na Ty!”. Na szkoleniu nauczycie się, jak być asertywnym przywódcą w organizacji pozarządowej.

Banner z informacją o szkoleniu

Autor/źródło: Stowarzyszenie MOST

Reklama

PROGRAM SPOTKANIA:

✅ Czym jest asertywność – różnica między wiedzą teoretyczną a praktycznym zastosowaniem.
✅ Korzyści i pułapki asertywności.
✅ Stawianie granic a praca w zespole.
✅ Podsumowanie i zakończenie.

Kiedy:
📆 czwartek 27 sierpnia ⏰ od godziny 10:00 do 17:00

Gdzie:
🏫 Restauracja Fest Jodło ul. Radosna 35a, Katowice

➡️ Szkolenie poprowadzi dla was:
👨‍🏫 Ilona Opaszowska, Psycholog, socjolog, coach. Trener z 20 letnim doświadczeniem. Od 2000 roku związana z trzecim sektorem. Współpracowała w zakresie wsparcia organizacji pozarządowych m.in. ze Stowarzyszeniem MOST, FRES, rudzką Agencją Rozwoju Inwesor. Posiada doświadczenie w zarządzaniu ludźmi zarówno w ngo jak i w biznesie. Przez wiele lat zarządzała zespołami projektowymi, składającymi się z pracowników, zewnętrznych specjalistów np. trenerów, doradców oraz wolontariuszy.

✅ Zapisy na szkolenie (ilość miejsc ograniczona!!)
https://forms.gle/BbBX6V1EL5fZr7ji7

W trakcie szkolenia zostaną zapewnione 2 przerwy kawowe oraz jeden ciepły posiłek. Szkolenie, materiały szkoleniowe oraz dieta jest całkowicie bezpłatna dla uczestników zakwalifikowanych do projektu “Z prawem na TY!”

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Zgodnie z zapisami projektu i jego regulaminemorganizacja pozarządowa to stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy. Jeżeli reprezentowany podmiot ma inną formę prawną prosimy o kontakt z biurem projektu pod numerem tel.: 536 117 187 – wspólnie ustalimy, czy taka organizacja może otrzymać wsparcie w ramach proponowanego programu.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
27 sierpnia 2020, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
27 sierpnia 2020, 23:59
Miejsce:
Fest Jodło
Katowice, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.