Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Webinarium o programie „Europa dla obywateli”: “Aplikacja bez problemu!”

Reklama
Cała Polska
Jutro, 11:00 - 13:00
11 sierpnia 2020
Bezpłatne

W związku ze zbliżającym się naborem wniosków, którego termin upływa 1 września 2020 r., serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium pt. „Aplikacja bez problemu!”. Webinarium odbędzie się we wtorek, 11 sierpnia 2020 r. w godzinach 11.00-13.00. Udział w webinarium jest bezpłatny. Obowiązują zapisy przez formularz rejestracyjny.

Reklama

W trakcie webinarium przypomnimy najważniejsze zasady dotyczące ubiegania się o dofinansowanie w programie „Europa dla obywateli”, cele i priorytety programu oraz przedstawimy działania, w ramach których można ubiegać się o dofinansowanie – 2.1 Partnerstwo miast, 2.2 Sieci miast oraz 2.3 Projekty społeczeństwa obywatelskiego. 

Ponadto, w drugiej części spotkania omówiony zostanie wniosek Eform oraz techniczne aspekty aplikacji – rejestracja na Portalu Uczestnika.

Do udziału zapraszamy szczególnie przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych oraz kulturalnych, którzy planują złożenie wniosku w najbliższym naborze – do 1 września!

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
10 sierpnia 2020, 17:00
Początek wydarzenia:
Jutro, 11:00
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 13:00
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.