Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Staż w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności - EKS on tour

Reklama
Cała Polska
We wtorek, 10:00 - 13:00
29 września 2020
Bezpłatne

Organizujecie staże i miejsca pracy dla młodych osób? Potrzebujecie “dodatkowych” rąk przy wydarzeniach organizowanych przez Waszą organizację? Zgłaszają się do Was młodzi ludzie w poszukiwaniu ciekawych ofert pracy, stażu lub wolontariatu? Zapraszamy na spotkanie, podczas którego podpowiemy jak skorzystać z Europejskiego Korpusu Solidarności.

EKS on tour

Autor/źródło: https://eks.org.pl/eks-on-tour-2020/

Reklama

Zapraszamy przedstawicieli organizacji, instytucji oraz firm a także osoby zainteresowane projektami staży i miejsc pracy na spotkanie informacyjne o Europejskim Korpusie Solidarności.

W trakcie webinarium zaprezentujemy możliwości realizacji projektów i uzyskania dofinansowania w ramach programu. Podpowiemy także jak formalnie przygotować miejsce pracy dla cudzoziemców.

Nasz webinar to także doskonała okazja do rozmowy z ekspertem oraz pracownikami z innych instytucji również zainteresowanymi programem.

Szczegóły akcji dostępne na stronie internetowej: https://eks.org.pl/eks-on-tour-2020/

Udział w webinarze jest bezpłatny!

Termin: 29 września 2020r. g.10.00

Gorąco zapraszamy :)

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
We wtorek, 10:00
Zakończenie wydarzenia:
We wtorek, 13:00
Organizator:
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.