Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Cała Polska
24 sierpnia 2020, 00:00
24 sierpnia 2020, 00:00 - 30 czerwca 2021, 23:59
Bezpłatne

Tatry2000 w SZCZYTnym celu to charytatywny projekt, który powstał z inicjatywy Karoliny Roguli, pasjonatki górskich wypraw. Akcja ma na celu zebranie funduszy na organizację obozu wypoczynkowo – terapeutycznego w 2021 roku dla podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Reklama

Karolina Rogula - pasjonatka gór. Dla Karoliny góry to połączenie wolności, radości, przygody i adrenaliny. Próbuje swoich sił także we wspinaczce, a Tatry zimą są, zdaniem Karoliny, najpiękniejsze.

– Do tej pory chodziłam po górach dla siebie, dla pasji. Ale w tych zaskakujących, trudnych czasach chciałabym namówić wszystkich, abyśmy zrobili razem coś dobrego i pomogli w organizacji wyjazdu dla podopiecznych fundacji – mówi Karolina.

W planie jest zdobycie 23 tatrzańskich dwutysięczników - szczytów i przełęczy po polskiej stronie Tatr, na które można dostać się znakowanymi szlakami turystycznymi. Będą to wierzchołki znajdujące się na terenie Polski oraz szczyty graniczne ze Słowacją. Relacje ze wszystkich wypraw będzie można śledzić na profilu akcji na Facebooku Instagramie.

Lista polskich tatrzańskich dwutysięczników została stworzona na podstawie wykazu dwutysięczników na stronie Hutniczo - Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie: http://www.pttkhts.hg.pl/odznaki/tatrzanskie_2tys.html.

Akcja #Tatry2000wSZCZYTnymcelu ma na celu zebranie funduszy na obóz wakacyjno- terapeutyczny w 2021 dla podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Chcesz wesprzeć akcję → wpłać darowiznę na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Pekao SA 08 1240 1066 1111 0000 0006 1694
tytuł wpłaty: Tatry2000

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
24 sierpnia 2020, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
30 czerwca 2021, 23:59
Organizator:
Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.