Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Łódź. Szkolenie: Zakładasz organizację i co dalej? Jak poradzić sobie z finansami i księgowością

Reklama
Szkolenie on line
Łódź, Polska
1 września 2020, 00:00
1 września 2020, 00:00 - 25 września 2020, 23:59
Bezpłatne

Faktura czy paragon? Czy mogę zapłacić za internetowe zamówienie z prywatnego konta? Jakie dokumenty i jak długo muszę gromadzić? Czy za sprawy finansowe odpowiada tylko Skarbnik organizacji? Kiedy mogę pobrać opłatę za wycieczkę od uczestników? Jakie sprawozdania i do jakich urzędów organizacja ma obowiązek złożyć? Ile gotówki organizacja może przetrzymywać w kasie? Na te i inne pytania odpowiemy na dwudniowym szkoleniu.

Reklama

Szkolenie pt. Zakładasz organizację i co dalej? Jak poradzić sobie z finansami i księgowością." będzie prowadzone w formie warsztatu on line.

Szkolenie jest organizowane przez Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS w ramach projektu Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Książczak – księgowa, doradczyni, trenerka.

W szkoleniu mogą wziąć udział tylko przedstawiciele grup nieformalnych planujących założenie organizacji pozarządowej lub przedstawiciele istniejących organizacji pozarządowych nieprowadzących działalności gospodarczej lub odpłatnej, z terenu miasta Łodzi.

Szkolenie odbędzie się on- line na platformie ZOOM, w rozbiciu na dwa bloki – 24.09.2020 (czwartek) i 25.09.2020 (piątek), w godzinach 16.00 – 19.00.

Szczegółowy plan zajęć w załączniku.

Uwaga! Można zapisywać się tylko na całość szkolenia, czyli oba bloki szkoleniowe.

Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:
https://forms.gle/PJ3m1wGn4t1xyYyK6
proszę wypełnić do 18.09.2020r. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wraz z emailowym potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu otrzymają Państwo formularz udziału w projekcie Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (jeśli nie wypełniali go Państwo wcześniej). Po odesłaniu scanu otrzymają Państwo link do udziału w szkoleniu.

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Szkolenie będzie nagrywane na potrzeby monitoringu.

Więcej informacji nt. szkolenia udziela Anna Pakowska apakowska@opus.org.pl, 42 207 73 39, 509 899 449.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
18 września 2020, 23:59
Początek wydarzenia:
1 września 2020, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 23:59
Miejsce:
Szkolenie on line
Łódź, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.