Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

"Crowdfunding w projektach kulturalnych i społecznych" - 24 września 2020

Reklama
Cała Polska
Dziś, 12:00 - 15:00
24 września 2020
Bezpłatne

Creative Europe Desk Polska oraz polski Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli” zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji i instytucji kultury oraz małych i średnich przedsiębiorstw z sektorów kultury i kreatywnego do udziału w webinarium „Crowdfunding w projektach kulturalnych i społecznych”.

Reklama

Crowdfunding to finansowanie społecznościowe, czyli finansowanie różnego rodzaju przedsięwzięć społecznych, kulturalnych i biznesowych przez społeczność, która jest lub zostanie wokół tych projektów zorganizowana. Ten sposób pozyskiwania środków przynosi wiele więcej korzyści niż tylko zagwarantowanie realizacji działań poprzez środki pieniężne: pozwala jednocześnie na poszerzenie kręgu odbiorców oferty oraz pozyskanie dodatkowych środków na finansowanie nowych inicjatyw.

Podczas webinarium przedstawione zostaną założenia programów Kreatywna Europa oraz „Europa dla obywateli”, a główną część spotkania stanowić będą wykład ekspercki dotyczący crowdfundingu oraz panel dyskusyjny z udziałem praktyków i teoretyków crowdfundingu – przedstawicieli kultury, nauki i platform crowdfundingowych, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie finansowania społecznościowego.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zapisywanie się na spotkanie poprzez formularz rejestracyjny

Zapisy na spotkanie przyjmujemy do dnia 23 września br. (środa) do godziny 15.00.

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
23 września 2020, 15:00
Początek wydarzenia:
Dziś, 12:00
Zakończenie wydarzenia:
Dziś, 15:00
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.