Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

WEBINARIUM: Kultura. Pokaż to! Tworzenie filmów przy użyciu telefonu na potrzeby internetu

Reklama
Łódzki Dom Kultury
Traugutta 18, Łódź, Polska
za miesiąc
22 października 2020, 09:50
Płatne

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają specyfikę tworzenia filmów do internetu, tym razem przy użyciu telefonu. Skoncentrują się na dwóch głównych platformach – YouTubie, Facebooku – i poznaniu różnic towarzyszących publikacji filmów w tych mediach.

Reklama

Uczestnicy szkolenia zapoznają się ze sprzętem potrzebnym do kręcenia filmów – od najprostszego i najtańszego, do sprzętu bardziej zaawansowanego. Dowiedzą się jak wykorzystać własny telefon do tworzenia m.in. filmów instruktażowych, nagrywania komentarzy. Na koniec poznają narzędzia do montażu filmów na potrzeby internetu (darmowe i płatne).

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
22 października 2020, 09:50
Zakończenie wydarzenia:
22 października 2020, 12:00
Miejsce:
Łódzki Dom Kultury
Traugutta 18, Łódź, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.