Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

SCWO: Bezpłatne konsultacje dla warszawskich NGO z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO

Reklama
Warszawa, Polska
15 września 2020, 00:00
15 września 2020, 00:00 - 31 października 2020, 23:59
Bezpłatne

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych zaprasza działaczy/działaczki organizacji działających na rzecz mieszkańców Warszawy na bezpłatne konsultacje z RODO

Reklama

Działasz w Warszawie i na rzecz jej mieszkańców? Wiesz, że od maja 2018 r. obowiązuje nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO)? Masz w tym temacie pytania? Chcesz uporządkować kwestie z danymi osobowymi w swojej organizacji? Skorzystaj z naszych specjalistycznych porad. Eksperci SCWO na Ciebie czekają.

Skorzystaj z konsultacji dla NGO.

Zakres konsultacji:

  • Konsultacje prawne z zakresu zagadnień dotyczących przetwarzania danych osobowych w organizacji w tym pomoc przy konstruowaniu dokumentów związanych z przetwarzaniem danych osobowych w szczególności takich jak klauzule informacyjne, klauzule zgody, polityki ochrony danych osobowych. Wsparcie przy wypełnianiu rejestrów czynności przetwarzania danych osobowych oraz rejestrów kategorii czynności przetwarzania danych osobowych.
  • Doradztwo prawne związane z bieżącym prowadzeniem działalności przez organizację w kontekście obowiązków wynikających z przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.

Porad udziela radca prawny Monika Trzcińska.

Jak możesz skorzystać z porad:

UWAGA:

Aby skorzystać z konsultacji trzeba się na nią umówić. W tym celu zapraszam do e-mailowego kontaktu scwo@warszawa.ngo.pl

W treści maila proszę określić zakres konsultacji, czego Państwo potrzebują.

Zapraszamy do mailowego kontaktu.

Zespół SCWO.

mailowo

telefonicznie

spotkanie on-line

Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
15 września 2020, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
31 października 2020, 23:59
Miejsce:
Warszawa, Polska
Organizator:
Federacja Organizacji Pozarządowych CENTRUM SZPITALNA
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.