Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Konkurs na zdjęcia do aplikacji „Bitwa Warszawska w rzeczywistości rozszerzonej”

Reklama
Cała Polska
15 września 2020, 00:00
15 września 2020, 00:00 - 25 września 2020, 23:59
Bezpłatne

Jeżeli znasz miejsce związane z Bitwą Warszawską, które znajduje się w Warszawie lub okolicy to możesz je zgłosić do udziału w tworzeniu aplikacji. Jeżeli wybierzemy Twoje zgłoszenie otrzymasz nagrodę książkową od partnerów projektu i zostaniesz oznaczony jako autor danego sekretu.

Przykład formy zdjęcia, jakiego oczekujemy w konkursie. Po lewej stronie betonowej tablicy znajduje się wygrawerowany order Virtuti Militari. Pośrodku w otoczeniu wstążek znajduje się czarno białe zdjęcie księdza Ignacego Skorupki. Pod nim jest wygrawerowany krzyż. Po prawej stronie zdjęcia widać wygrawerowaną pustą tablicę herbową zwieńczoną rycerską głową w koronie z siedzącym na niej krukiem.
Reklama

Znasz miejsce związane z Bitwą Warszawską, które znajduje się w Warszawie lub okolicy? Pomóż nam w tworzeniu aplikacji. Jeżeli wybierzemy Twoje zgłoszenie otrzymasz nagrodę książkową i zostaniesz oznaczony jako autor danego sekretu. ZAPRASZAMY!

Szlak Bitwy Warszawskiej w rzeczywistości rozszerzonej to połączenie gry miejskiej z interaktywnym szlakiem edukacyjnym dostępnym w aplikacji mobilnej. Użytkownicy będą odwiedzali wybrane miejsca i znajdowali „sekrety”, czyli ich związki z Bitwą Warszawską. Może będzie to fragment fotografii, którą Ty zrobisz?

Wykonaj wyraźne zdjęcie płaskiego obiektu związanego z Bitwą Warszawską. Idealne będą fragmenty obrazów, fresków lub tablice pamiątkowe. Im bardziej obiekt przypomina płaską grafikę tym lepiej. Na stronie wydarzenia znajdziesz przykład fotografii jaka spełnia wymogi konkursowe. Zdjęcie musi mieć poniżej 10 MB.

Opisz miejsce, które uwieczniłeś. Użyj maksymalnie 1000 znaków.

Prześlij zdjęcie oraz tekst do nas przy pomocy formularza, który znajdziesz na stronie wydarzenia. Nie zapomnij podać swojego e-maila. Z autorami zwycięskich zgłoszeń skontaktujemy się mailowo.

Strona wydarzenia z formularzem zgłoszeniowym: http://fundacjatomy.pl/bitwa-warszawska-w-ar-zgloszenia/

Zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Logotypy Fundacji To My i Programu Niepodległa

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
15 września 2020, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 23:59
Miejsce:
Internet, ale zdjęcia obiektów z Warszawy i okolic
http://fundacjatomy.pl/bitwa-warszawska-w-ar-zgloszenia/
Organizator:
Fundacja To My
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.