Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska
Warszawa, Polska
za 7 dni
1 października 2020, 09:00
Bezpłatne

Rola organizacji społecznych w postępowaniach w obszarze ochrony przyrody. Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska pragnie serdecznie zaprosić na bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych zaangażowanych w ochronę przyrody.

Autor/źródło: Zdjęcie: Jamie Street, Unsplash

Reklama

Zaproszenie kierowane jest do organizacji pozarządowych, których podstawą działania jest ochrona środowiska przyrodniczego, a także innych osób aktywnie angażujących się w ochronę przyrody. Celem szkolenia jest omówienie roli organizacji społecznych w postępowaniach w obszarze prawnej ochrony przyrody. Spotkanie odbędzie się w dniu 1 października br. w siedzibie Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska przy ul. Wawelskiej 52/54, w sali 455 (IV piętro).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 27 września br. na adres: masz_prawo@gdos.gov.pl

O zakwalifikowaniu się na szkolenie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu  LIFE15 GIE/PL/000758 pn. Masz prawo do skutecznej ochrony przyrody, który jest finansowany ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu LIFE oraz ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Celem projektu jest podwyższenie poziomu świadomości i wiedzy organów zaangażowanych w prawne aspekty ochrony przyrody, poprawa koordynacji ich działań oraz ułatwienie egzekwowania prawa w zakresie ochrony przyrody.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
1 października 2020, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
1 października 2020, 17:00
Miejsce:
Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska
Warszawa, Polska
Organizator:
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.