Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Cała Polska
16 września 2020, 00:00
16 września 2020, 00:00 - 15 października 2020, 23:59
Bezpłatne

Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych zaprasza uczniów oraz studentów z Łodzi i jej okolic do wzięcia udziału w konkursie na spot promujący inicjatywę społeczną (np. spot, który zachęca do segregowania odpadów, spot ukazujący działalność schroniska, spot na którym pomagacie starszym osobom i zachęcacie do tego innych itd.). Jedyne co Was ogranicza, to wasza wyobraźnia! Do wygrania są tablety (dla każdego członka drużyny).

Reklama

Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych zaprasza uczniów oraz studentów (15-25 lat) z Łodzi i jej okolic do wzięcia udziału w konkursie na spot promujący inicjatywę społeczną (np. spot, który zachęca do segregowania odpadów, spot ukazujący działalność schroniska, spot na którym pomagacie starszym osobom i zachęcacie do tego innych itd.). Jedyne co Was ogranicza, to wasza wyobraźnia! Co trzeba zrobić w konkursie? Zebrać grupę (góra 4 osoby), nagrać spot promujący działalność prospołeczną, przesłać go do nas wraz ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami. Prace konkursowe w formacie .mp4 możecie przesyłać do 1 października na adres: office@sla.org.pl lub bezpośrednio na naszego messengera. Zwycięski spot wybiorą Internauci, poprzez internetowe głosowanie organizowane od 2.10.2020 do 12.10.2020 na profilu "Wolontariat szyty na miarę" (. Pamiętajcie, że oprócz pracy należy przesłać również: 
-> formularz zgłoszeniowy drużyny,
-> formularze zgłoszeniowe oraz zgody wszystkich członków grupy. 

AUTORZY SPOTU Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ GŁOSÓW OTRZYMAJĄ PO TABLECIE. 

Wszystkie dokumenty dotyczące konkursu znajdują się tutaj: 
-> Regulamin: https://drive.google.com/file/d/1Hnkp0Q3ApLUfAeAmGHigcedSq5X6N7nK/view?usp=sharing 
-> Formularz zgłoszeniowy drużyny: https://drive.google.com/file/d/1faavWswqqvTpksV0XO32SkmiVKMpolig/view?usp=sharing 
-> Formularz zgłoszeniowy uczestnika - dla pełnoletnich: https://drive.google.com/file/d/1Bj53JegMFI6QA7PfxLiY-MpG3URVA8Lw/view?usp=sharing 
-> Formularz zgłoszeniowy uczestnika - dla niepełnoletnich: https://drive.google.com/file/d/1VMoJm11v_AjdC15_y0WC4xANb-5UB7z_/view?usp=sharing

Konkurs jest działaniem, realizowanym w ramach projektu "Wolontariat szyty na miarę", finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
1 października 2020, 23:59
Początek wydarzenia:
16 września 2020, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
15 października 2020, 23:59
Miejsce:
Województwo Łódzkie
Organizator:
Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.