Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

SCWO: Szkolenie "Jak mierzyć sukces projektu? Rezultaty, wskaźniki, mierniki"

Reklama
Warszawa, Polska
za 13 dni
7 października 2020, 09:00
Bezpłatne

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców/ek Warszawy na bezpłatne szkolenie on-line, 7 października 2020 r. w godz. 9.00-16.00, każdy przed swoim komputerem.

Autor/źródło: Photo by Andrew Neel on Unsplash

Reklama

Szkolenie jest dla osób, które mają już doświadczenie w planowaniu projektów. Na szkoleniu omówimy i przećwiczymy opracowywanie spójnych celów -rezultatów – wskaźników, a także podstawowe techniki ewaluacji. Na szkolenie zapraszamy te osoby, które są chcą, aby ich projekty były prawdziwym narzędziem zmiany i mają chęć pogłębienia swoich kompetencji w planowaniu zmian społecznych, do których zmierzają poprzez swoje działania.

Szkolenie będzie prowadzone metodami aktywnymi z pełnym zaangażowaniem uczestników w ćwiczenia warsztatowe, w związku z powyższym osoby uczestniczące muszą posiadać komputer z mikrofonem (mile widziana również kamera).

Prowadząca: Katarzyna Sekutowicz - trenerka, doradczyni, autorka i realizatorka projektów społecznych.

Czas trwania: 8 godzin dydaktycznych

Termin: 7 października 2020, w godzinach 9.00-1600

Miejsce: Spotykamy się poprzez aplikacje zoom. Do udziału w spotkaniu niezbędny jest jedne z poniższych sprzętów:

· komputer/laptop/smartfon/tablet z głośnikiem, mikrofonem, kamerą;

Ważne żeby uczestnicy spotkania mogli się z nami połączyć przez internet, słuchać, widzieć, mówić, pisać (aktywnie uczestniczyć w warsztatach).

Jak się zapisać? Aby wziąć udział w szkoleniu, wypełnij formularz rejestracyjny do dnia 1 października. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie drogą mailową dnia 2 października 2020. Prosimy przeglądać SPAM

Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, ewelina@boris.org.pl, 22-890-94-49

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo

Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
7 października 2020, 09:00
Zakończenie wydarzenia:
7 października 2020, 16:00
Miejsce:
Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.