Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Spotkanie animacyjno-sieciujące dla NGO, społeczników i liderów

Reklama
Centrum Organizacji Pozarządowych
Katowice, Polska ul. Kopernika 14
Dziś, 16:00 - 19:00
24 września 2020
Bezpłatne

Co da Ci udział w spotkaniu? 1. Zwiększy Twoje zaangażowanie w działania społeczne i pomoże Ci zmotywować do działania Twoje otoczenie. 2. Będzie świetną okazją do nawiązania współpracy pomiędzy różnymi organizacjami. W dalszej perspektywie pozwoli na: 3. Włączanie się między innymi w procesy rewitalizacyjne miasta. 4. Ekonomizację Twoich dotychczasowych działań. 5. Usprawnienie współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego.

Reklama

Zapraszamy katowickie NGO na spotkanie sieciująco-integracyjne, które posłuży rozwojowi kompetencji komunikacyjnych, tak bardzo potrzebnych w codziennej działalności społecznej.
Każda współpraca rozpoczyna się od rozmowy…

Ale jak rozmawiać? Jak zachęcać do współpracy? Na co zwracać uwagę?

Co da Ci udział w spotkaniu?

1. Zwiększy Twoje zaangażowanie w działania społeczne i pomoże Ci zmotywować do działania Twoje otoczenie. 
2. Będzie świetną okazją do nawiązania współpracy pomiędzy różnymi organizacjami.

W dalszej perspektywie pozwoli na:
3. Włączanie się między innymi w procesy rewitalizacyjne miasta. 
4. Ekonomizację Twoich dotychczasowych działań. 
5. Usprawnienie współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego.

Spotkanie pomoże znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Poświęcone będzie rozwojowi kompetencji miękkich, ze szczególnym uwzględnieniem tych z zakresu komunikacji. Nie będzie to jednak zwykły wykład, a spotkanie warsztatowe prowadzone za pomocą gier i symulacji.

Kiedy: 24 września 2020 r. (czwartek) w godz. 16.00-19.00 
Gdzie: Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach ul. Kopernika 14

Zgłoszenia: za pomocą elektronicznego formularza dostępnego po kliknięciu tutaj.

Spotkanie poprowadzi animatorka OWES Anna Miczka - Klosa - socjolożka, doświadczona trenerka, absolwentka Śląskiej Akademii Liderek, doradczyni, była przedsiębiorczyni. Posiada doświadczenie w pracy przy projektach jako ich pomysłodawczyni i koordynatorka. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Pracuje ze społecznością lokalną. Jest współzałożycielką i prezeską fundacji. Prowadzi warsztaty w zakresie zakładania i prowadzenia NGO oraz w obszarze kompetencji miękkich.

Oferta Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Stowarzyszenia Współpracy Regionalnej, w obszarze subregionu centralnego zachodniego, dotyczy między innymi: wzrostu kompetencji, pomocy w rozwiązywaniu problemów, tworzenia miejsc pracy, aktywizacji zawodowej oraz rozwoju ekonomii społecznej w regionie.

Spotkanie organizowane jest we współpracy z OWES SWR w Katowicach, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
Dziś, 16:00
Zakończenie wydarzenia:
Dziś, 19:00
Miejsce:
Centrum Organizacji Pozarządowych
Katowice, Polska ul. Kopernika 14
Organizator:
Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.