Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

MOWES - Bezpłatne szkolenie on-line wraz z indywidualnymi konsultacjami

Reklama
Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
Kraków, Polska
Jutro, 09:30 - 12:30
22 października 2020
Bezpłatne

Fundacja GAP w ramach projektu MOWES - Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia: zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach on-line wraz z indywidualnymi konsultacjami pt.: Szkolenie - Statut fundacji i stowarzyszeń – co warto wiedzieć

Reklama

Statut fundacji i stowarzyszeń – co warto wiedzieć

22.10.2020 r. w godz. 9.30-12:30 – Statuty Stowarzyszeń i Fundacji – co warto wiedzieć? Prowadzący szkolenie – Tomasz Kucharski

Statut organizacji pozarządowej (NGO) to swego rodzaju konstytucja dla niej. Zapisane są w nim najważniejsze zasady, którymi kieruje się dana organizacja i których powinni przestrzegać jej członkowie i zarządzający. Wszelkie działania, prowadzone przez organizację muszą być zgodne ze statutem (muszą z niego wynikać) i nie mogą mu zaprzeczać.

Szklenie ma przybliżyć kwestie związane z tą kluczową do organizacji pozarządowych regulacją wewnętrzną jaką jest statut, a także ułatwić rozumienie roli i treści statut oraz jego wagi dla prowadzonej działalności. Podczas szkolenia zostaną przedstawione aspekty praktyczne, w tym przykładowe regulacje statutów działających organizacji pozarządowych.

Zapisy na szklenie trwają do 20 października
Formularz zapisów: https://forms.gle/SETRD6sUBaqRLbAL8

Wraz z zapisem należy uzupełnić i przesłać komplet dokumentów (skanem, a następnie w formie papierowej) tj.: formularz rekrutacyjny, informacje de minimis, deklarację udziału w szkoleniu (dla każdego uczestnika).

Wszystkie dokumenty wraz z regulaminem dostępne są na stronie źródłowej, do której przekierowuje poniższy przycisk.

Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
Jutro, 09:30
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 12:30
Miejsce:
Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
Kraków, Polska
Organizator:
Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.