Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Od czego zacząć? Praktyczne porady dla początkujących o prowadzeniu fanpage na Facebook'u

Reklama
Cała Polska
W poniedziałek, 18:00 - 19:30
26 października 2020
Bezpłatne

Zapraszamy na 3 spotkanie z mini cyklu o marektingu dla NGO. 26.10.2020r. spotkamy się z Moniką Dębowską-Kiec, która będzie dawała rady, jak zacząć działać w mediach społecznościowych. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18.00 i potrwa do 19.30. Transmisja live na grupie "Marketing dla NGO" (link do grupy: https://www.facebook.com/groups/702711540484704/ )

Reklama

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy Stowarzyszenie Aktywni.eu organizowało warsztaty grupowe oraz indywidualne konsultacje z zakresu marketingu dla pracowników i wolontariuszy NGO. Działania te realizowane były w ramach projektu „Rozwój NGO – nowoczesne metody i narzędzia”, który współfinansowany był przez Narodowy Instytut Wolności w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Jako przedłużenie projektu, stworzona została grupa na Facebook’u mająca na celu wsparcie organizacji pozarządowych z zakresu marketingu, promocji, PR-u. Na grupie będą eksperci, którzy dotychczas prowadzili szkolenia i doradztwo w naszym projekcie. Będą oni służyć radą. Grupa będzie również miała na celu wymianę informacji i doświadczeń związanych z marketingowym życirm NGO-sów, pomiędzy jej członkami. Aby móc dołączyć do grupy, należy być członkiem organizacji pozarządowej.

Na początek jednak – niespodzianka! Zaplanowaliśmy 5 spotkań sieciujących. 5 live’ów, które odbędą się na grupie. 5 spotkań, które poprowadzą eksperci z zakresu marketingu dla NGO. Poniżej przedstawiamy Wam harmonogram spotkań:

1) 20.10.2020r. – 18.00 - 19.30 – spotkanie „Budowanie marki organizacji pozarządowej” poprowadzi Wiktoria Czarnecka
2) 23.10.2020r. – 18.00 - 19.30 – spotkanie „Jak promować społeczne tematy w dobie pandemii?” poprowadzi Ewa Babicka
3) 26.10.2020r. – 18.00 – 19.30 – spotkanie „Od czego zacząć praktyczne? Praktyczne porady dla początkujących o prowadzeniu fanpage na facebooku.” poprowadzi Monika Dębowska-Kiec
4) 27.10.2020r. – 18.00 – 19.30 – spotkanie „Relacje z mediami. Jak skutecznie dbać o wizerunek NGO w prasie, radiu, TV i serwisach www?” poprowadzi Bartosz Łopiński
5) 04.11.2020r. – 18.00 – 19.30 – spotkanie „Jak angażować społeczność wokół swojej marki w mediach społecznościowych?” poprowadzi Monika Dębowska - Kiec

UDZIAŁ W 5 SESJACH JEST BEZPŁATNY. Jedyny warunek, żeby wziąć udział w spotkaniach, to dołączyć do grupy na facebook’u „Marketing dla NGO”. Można to zrobić pod linkiem:

https://www.facebook.com/groups/702711540484704/

Nasi eksperci to:
WIKTORIA CZARNECKA - Ułan PR | Pedagog | Trener | Ekspert: kreatywność, budowanie tożsamości marki, marketing: sportowy, historyczny, miejsca. W swojej pracy łączy PR & marketing z wiedzą pedagogiczną. Działa pod własną marką: Sztyblety PR. Prowadzi wykłady na Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Jest pracownikiem badawczo - naukowym w Polskiej Akademii Nauk, gdzie działa jako animator społeczny. Pomysłodawca i współtwórca cyklu eventów: Wakacje z PR. Autor projektu społecznego; Wiślackie Pokolenia. Pracowała w Biurze Prasowym Wisły Kraków oraz Widzewie Łódź, gdzie pełniła funkcję kierownika ds. PR i kontaktów z mediami. Zajmowała się PR i marketingiem pracując dla marek komercyjnych i samorządowych. Publikuje na łamach portalu Nowy Marketing, w magazynie; Marketing w Praktyce, dla którego prowadzi szkolenia z zakresu marketingu sportowego.

BARTOSZ ŁOPIŃSKI - współzałożyciel Propsy PR, pierwszej agencji Public Relations dla NGO i projektów społecznych w Polsce. Ekspert w zakresie budowania wizerunku organizacji oraz relacji z mediami. Posiada ponad 9-letnie doświadczenie w obszarze PR.

MONIKA DĘBOWSKA-KIEC – social media manager. Na co dzień tworzy strategie komunikacji marki w mediach społecznościowych dla jednych z największych programów społecznych – Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości oraz przygotowuje dla nich socialowe opracowania kampanii. W wolnym czasie poświęca się organizacjom pozarządowym i od niedawna zajmuje się portal Social NGO, w którym inspirująco opowiada o mediach społecznościowych.

EWA BABICKA - specjalistka ds. public relations, od 9 lat związana z sektorem organizacji pozarządowych. Koordynowała działania komunikacyjne i promocyjne m.in w Fundacji SYNAPSIS oraz Stowarzyszeniu WIOSNA (w projektach SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI), gdzie współtworzony przez nią projekt został nagrodzony tytułem Kampanii Społecznej Roku i nagrodą Kreatura 2016. 
Jest współzałożycielką lokalnego Stowarzyszenia JES i organizatorką licznych wydarzeń i zbiórek charytatywnych. Przed PROPSY PR nabierała również doświadczenia pracując w agencjach PRowych, gdzie wspierała marki w zakresie komunikacji zewnętrznej, współpracy z mediami i działań w social mediach.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
W poniedziałek, 18:00
Zakończenie wydarzenia:
W poniedziałek, 19:30
Organizator:
Stowarzyszenie Aktywni.eu
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.