Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Darowizny i inne sposoby zbierania środków przez NGO. Zapraszamy na #ngoplLIVE!

Reklama
Cała Polska
Jutro, 14:00 - 15:00
22 października 2020
Bezpłatne

Podczas październikowego #ngoplLIVE porozmawiamy o tym, jak organizacja pozarządowa może zdobywać środki na swoje działania. Hasłem przewodnim będą darowizny, ale będziemy mówić też o zbiórkach publicznych oraz fundraisingu przez internet i z wykorzystaniem innych rodzajów nowoczesnych technologii.

Reklama

Omówimy nie tylko, jak stosować różne narzędzia fundraisingowe, ale też jakie są formalne konsekwencje ich zastosowania (np. jak są traktowane w księgowości czy sprawozdawczości organizacji).

Dzięki #ngoplLIVE dowiesz się:

  • jak prowadzić działania fundraisingowe z wykorzystaniem tradycyjnych i nowoczesnych narzędzi
  • co to jest darowizna i zbiórka publiczna
  • jakie są dla organizacji pozarządowej konsekwencje (księgowe, podatkowe) stosowania różnego rodzaju narzędzi fundraisingowych.

Będziemy też nawiązać do najnowszej publikacji “Narzędzia fundraisingu w Polsce” dostępnej wkrótce w sklep.ngo.pl, której autorką jest nasza ekspertka Maria Olszewska, a także do innych, zbliżających się działań portalu NGO.pl, które mają pomóc NGO-som w zdobywaniu darowizn i działaniach fundraisingowych.

W spotkaniu wezmą udział:

Maria Olszewska – fundraiserka praktyk. Od 2011 r. szkoli z zakresu fundraisingu i crowdfundingu organizacje pozarządowe z Polski oraz innych krajów Europy. Prowadzi firmę doradczą MjjO

Monika Chrzczonowicz – doradczyni, trenerka, ekspertka ngo.pl

Spotkanie poprowadzi Rafał Kowalski, redaktor serwisu poradnik.ngo.pl.

Zapraszamy 22 października o godz. 14.00 Transmisja odbędzie się na profilu FB ngo.pl.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
Jutro, 14:00
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 15:00
Organizator:
Redakcja ngo.pl
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.