Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Problemy mieszkańców wsi – jak może pomóc Rzecznik Praw Obywatelskich?

Reklama
Cała Polska
Jutro, 19:00 - 21:00
22 października 2020
Bezpłatne

Na jakie problemy mieszkańców wsi odpowiadają organizacje społeczne? Jakie problemy przerastają ich możliwości? Czy szukają pomocy instytucji publicznych? Czy i jak może pomóc Rzecznik Praw Obywatelskich?

Reklama

Na zaproszenie organizacji wspierających społeczną i jedyną kandydatkę na Rzecznika Praw Obywatelskie – Zuzannę Rudzińską-Bluszcz – organizujemy spotkanie online o problemach, z którymi borykają się organizacje działające na terenach wiejskich. 

Spotkanie odbędzie się 22 października o godzinie 19.00.  Zainteresowane organizacje zapraszamy do zgłaszania się i zadawania pytań. Link do wydarzenia zostanie przesłany zgłoszonym organizacjom.

Już teraz, na spotkaniach z kandydatką i w listach, które przesyłają organizacje, pojawiły się kwestie takie, jak zamykanie szkół czy tzw. „śmierdzące inwestycje” i brak odpowiedniego prawa, które zmniejszyłoby ich uciążliwość dla mieszkańców. Z jakimi jeszcze problemami się spotykacie? Gdzie napotykacie na problemy trudne do przezwyciężenia? Czy COVID-19 spowodował pojawienie się jakichś nowych wyzwań? 

O tym wszystkim będziecie mogli porozmawiać z kandydatką na Rzecznika Praw Obywatelskich.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
Jutro, 19:00
Zakończenie wydarzenia:
Jutro, 21:00
Organizator:
Link
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.