Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Wolontariusz.com - bezpłatna platforma dla organizacji pozarządowych do poszukiwania wolontariuszy

Reklama
Cała Polska
23 listopada 2020, 00:00
23 listopada 2020, 00:00 - 31 stycznia 2021, 23:59
Bezpłatne

Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych w ramach projektu "Wolontariusz szyty na miarę", który jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności -Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020, stworzyło bezpłatną platformę do poszukiwania wolontariuszy dla organizacji pozarządowych. Platforma umożliwi nawiązanie kontaktu pomiędzy potencjalnym wolontariuszem, a organizacją oferującą wolontariat.

Reklama

Platforma Wolontariusz.com dostępna jest pod linkiem http://wolontariusz.com/.
Każda organizacja pozarządowa może się na niej zarejestrować i bezpłatnie opublikować ogłoszenia o wolontariacie. Póki co, platforma dopiero rusza, ale mamy nadzieję, że z waszą pomocą uda się sprawić, by działała bardzo sprawnie i prężnie.

Platforma została stworzona w ramach projektu "Wolontariat szyty na miarę", podczas którego współpracowaliśmy z prawie setką młodzieży i szkoliliśmy ich pod kątem kompetencji wolontariusza. Platforma powstała po to, by łączyć, ambitną i zaangażowaną w życie społeczne, młodzież z organizacjami pozarządowymi.

Jeżeli jesteś z organizacji pozarządowej i szukasz wolontariuszy to zapraszamy do rejestracji na platformie!

Jak dodać bezpłatne ogłoszenie? Wystarczy zarejestrować się pod linkiem: http://wolontariusz.com/register/, a następnie w zakładce "Ogłoszenia" naciśnij "Dodaj ogłoszenie".

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
23 listopada 2020, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
W niedzielę, 23:59
Miejsce:
Wolontariusz.com
Organizator:
Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych
Osoba kontaktowa:
Pokaż
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.