Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

20. MFF WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie [patronat ngo.pl]

Reklama
Cała Polska
Dziś, 00:00
4 grudnia 2020, 00:00 - 13 grudnia 2020, 23:59
Płatne

Już 4 grudnia o godz. 20.00 zapraszamy na uroczyste otwarcie 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS. Prawa człowieka w filmie. Wydarzenie będzie transmitowane online na platformie mojeekino.pl.

Reklama

Gala otwarcia, podczas której odbędzie się prezentacja festiwalowych nagród, wirtualne spotkania z laureatami oraz projekcja filmu nagrodzonego w konkursie na najlepszy dokument festiwalu, dostępna będzie tylko na terenie Polski i wyłącznie dla posiadaczy elektronicznych zaproszeń.

Od 4 do 13 grudnia na platformie mojeekino.pl będzie można zobaczyć kilkadziesiąt nowych dokumentów z całego świata, składających się na program jubileuszowej 20. edycji festiwalu (cena biletu na pojedynczy seans to 9 złotych, karnetu na 5 seansów – 30 zł).

Od 14 grudnia na VoD.pl pojawi się wybór filmów z poprzednich edycji festiwalu w kolekcji „20 lat WATCH DOCS”. Te filmy będzie można oglądać bezpłatnie do 30 grudnia

Więcej informacji o programie i biletach na stronie www.watchdocs.pl.

Portal organizacji pozarządowych ngo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Płatne
Początek wydarzenia:
Dziś, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
13 grudnia 2020, 23:59
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.