Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

SCWO: Seminarium „Sprzedaż w NGO - działalność odpłatna,gospodarcza jako forma finansowania działań”

Reklama
Cała Polska
W piątek, 13:00 - 16:00
4 grudnia 2020
Bezpłatne

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych zaprasza na bezpłatne seminarium w formie webinarium „Sprzedaż w organizacjach pozarządowych – działalność odpłatna lub gospodarcza jako forma finansowania działań”. Jak to robić prawidłowo?, Jaki wpływ ma sprzedaż na roczną sprawozdawczość finansową? Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia 2020 roku w godzinach 13:00 - 16:00 na platformie ZOOM. UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC - REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

Reklama

Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na bezpłatne seminarium w formie webinarium „Sprzedaż w organizacjach pozarządowych – działalność odpłatna lub gospodarcza jako forma finansowania działań”.

Organizacje pozarządowe mogą prowadzić odpłatne działania w oparciu o istniejące przepisy. Może stanowić to formę pozyskiwania środków lub współfinansowania przez odbiorców realizowanych działań.
Jak to robić prawidłowo? Jakie zapisy lub dokumenty należy przygotować w jednostce? Jak przygotować system księgowy? Działalność odpłatna czy gospodarcza jest dla Twojej organizacji? Jaki wpływ ma sprzedaż na roczną sprawozdawczość finansową?

Zapraszamy na spotkanie osoby, które zajmują się lub mają zajmować tym zakresem w swojej organizacji.

Prowadząca: Katarzyna Adamska-Dutkiewicz

Termin: 4 grudnia 2020 (piątek)

Godziny: 13:00 - 16:00

Miejsce szkolenia: Miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM – wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz kamerką internetową).

UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC - REKRUTACJA ZAMKNIĘTA.

Osoby, które zostaną zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie drogą mailową oraz w osobnym mailu dostęp do platformy internetowej ZOOM.

Potwierdzenie udziału w wydarzeniu otrzymają Państwo mailem do dnia 2 grudnia 2020 roku do godziny 17:00

Osoba do kontaktu
W razie pytań dotyczących szkolenia prosimy o kontakt: Radosław Juraszek, tel. 535 792 901, scwo@frso.pl

O organizatorze
Wydarzenie organizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta i aktualności SCWO:

· (22) 828 91 23

· scwo@warszawa.ngo.pl

· warszawa.ngo.pl/scwo

· fb.com@warszawa.ngo

Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
W piątek, 13:00
Zakończenie wydarzenia:
W piątek, 16:00
Miejsce:
Miejsce własnego zamieszkania/pracy (platforma ZOOM – wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz kamerką internetową).
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.