Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Miejsce spotkań różnych opinii. Wywiady. Komentarze. Debaty. Felietony Publicystyka.ngo.pl. Zacznij z nami dzień!

Projekt PRZYSTAŃ - wsparcie psychologiczne dla Osób z Niepełnosprawnościami - weź udział!

Reklama
Cała Polska

11 grudnia 2020, 00:00

11 grudnia 2020, 00:00 - 31 grudnia 2021, 23:59

Bezpłatne

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie PRZYSTAŃ! Jest to projekt realizowany ze środków PFRON, w którym udzielamy wsparcia psychologicznego dla osób z niepełnosprawnościami z całej Polski w związku z negatywnym wpływem pandemii COVID-19 na sytuację zawodową i zdrowie psychiczne danej osoby. Zarówno zgłoszenia jak i konsultacje z psychologiem / psychoterapeutą będą prowadzone online,

Reklama

Jest nam niezmiernie miło, że możemy dla Was zaprezentować nowy projekt – PRZYSTAŃ!

Pandemia COVID-19 całkowicie zmieniła otaczająca nas rzeczywistość. Nie tylko rzadziej wychodzimy z domu, spotykamy naszych bliskich, ale też obawiamy się o nasze zdrowie, bezpieczeństwo czy sytuację zawodową.

Tego ostatniego właśnie dotyczy ten projekt – badania naukowe potwierdzają, że w ciągu ostatnich miesięcy częściej odczuwamy lęk, stres czy smutek oraz obawiamy się o naszą przyszłość, dlatego dzięki PRZYSTANI chcemy Wam udzielać wsparcia psychologicznego w związku ze zmianą sytuacji zawodowej spowodowaną pandemią COVID-19.

Wsparcia będziemy udzielać ONLINE w trzech wariantach: doraźnym, pogłębionym lub psychoterapii. Więc jeśli masz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, a pandemia negatywnie wpłynęła na Ciebie i Twoją sytuację zawodową, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Projekt „PRZYSTAŃ” realizowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach oferty realizacji zadania publicznego w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Uczestników przyjmujemy według kolejności zgłoszeń. Więcej informacji na stronie: www.faz.org.pl

Szczegóły wydarzenia

 • Rodzaj wydarzenia:
  Bezpłatne
 • Termin rejestracji:
  19 grudnia 2021, 23:59
 • Początek wydarzenia:
  11 grudnia 2020, 00:00
 • Zakończenie wydarzenia:
  31 grudnia 2021, 23:59
 • Miejsce:
  Projekt online
  zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową, telefonicznie, lub za pośrednictwem formularza kontaktowego Google (dostępnego po kliknięciu "Zgłoś chęć udziału w projekcie"
 • Organizator:
  Fundacja Aktywności Zawodowej
 • E-mail:
  Pokaż
 • Telefon:
  Pokaż

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.