Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

#znamprawo - Warszawskie Warsztaty Prawnicze [patronat warszawa.ngo.pl]

Reklama
Warszawa, Polska
15 stycznia 2021, 00:00
15 stycznia 2021, 00:00 - 30 czerwca 2021, 23:59
Bezpłatne

Projekt #znamprawo to nowy program edukacji prawnej i obywatelskiej, skierowany bezpośrednio do młodzieży licealnej w Warszawie i okolicach, dofinansowany przez Urząd m. st. Warszawa. Projekt zakłada udział uczniów poprzez zgłoszenie mailowe, a następnie rejestrację na platformie, gdzie co miesiąc będzie można zapoznać się z konkretną dziedziną prawa i zestawem zadań praktycznych. Projekt trwa od stycznia do czerwca 2021 roku.

Reklama

Projekt #znamprawo obejmuje edukację w kierunku zagadnień dotyczących tematów najbardziej istotnych z punktu widzenia młodzieży – w tym cyberbezpieczeństwa, praw człowieka czy prawa karnego. Oprócz opublikowanych materiałów, nasi uczestnicy otrzymają również dostęp do wykładu on-line z danej dziedziny, zestawu zadań praktycznych w wielu atrakcyjnych formach - kazusów prawniczych, reportaży, wystąpień publicznych czy przygotowania planu strategii procesowej, a ich omówienie przyjmie formę webinariów. Całość projektu zakończy konkurs finałowy z nagrodami w czerwcu 2021 roku. Ponadto dla uczestników projektu zostanie udostępniona alarmowa skrzynka mailowa z dyżurami profesjonalnych prawników oraz grupa na Facebooku w celu komunikacji z organizatorami projektu. Dodatkowo na naszej stronie internetowej opublikujemy konspekty lekcji obywatelskich dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych!

Zainteresowani uczniowie mogą zgłaszać się samodzielnie lub z pomocą nauczyciela drogą mailową na skrzynkę znamprawo@paragraf22.eu do dnia 15 stycznia 2021 roku.

Serwis warszawskich organizacji pozarządowych warszawa.ngo.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Termin rejestracji:
15 stycznia 2021, 23:59
Początek wydarzenia:
15 stycznia 2021, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
30 czerwca 2021, 23:59
Miejsce:
Warszawa, Polska
E-mail:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.