Szkolenia i wydarzenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

"Przepraszam za". Realizacja filmu dokumentalnego o dyskryminacji wśród dzieci i młodzieży

Reklama
Cała Polska
16 grudnia 2020, 00:00
16 grudnia 2020, 00:00 - 31 lipca 2021, 23:59
Bezpłatne

Edukatorzy obywatelscy biją na alarm - w polskich szkołach uczniowie i uczennice należący do jakiejś mniejszości spotykają się z szykanami, a często z bezpośrednią przemocą ze strony swoich kolegów i koleżanek. Zwłaszcza po ostatnich dramatycznych wydarzeniach w Polsce nie możemy się temu biernie przyglądać. Postanowiliśmy zrealizować film, którego celem jest przeciwdziałanie dyskryminacji wśród dzieci i młodzieży.

"Przepraszam za" . Realizacja filmu dokumentalnego o dyskryminacji wśród dzieci i młodzieży
Reklama

Edukatorzy obywatelscy biją na alarm - w polskich szkołach uczniowie i uczennice należący do jakiejś mniejszości spotykają się z szykanami, a często z bezpośrednią przemocą ze strony swoich kolegów i koleżanek.

Zwłaszcza po ostatnich dramatycznych wydarzeniach w Polsce nie możemy się temu biernie przyglądać. Postanowiliśmy zrealizować film, którego celem jest przeciwdziałanie dyskryminacji wśród dzieci i młodzieży. Chcemy pokazać jej przyczyny oraz tragiczne skutki. Światopogląd dzieci i młodzieży w dużej mierze odzwierciedla poglądy dorosłych Polaków. 

Dlatego film kierujemy nie tylko do dzieci, młodzieży ale do nauczycieli i rodziców. Ukończony film będziemy pokazywać w szkołach, bibliotekach, domach kultury w całej Polsce. Dlatego proszę Cię o wsparcie naszego filmu! Bez tego jego realizacja będzie niemożliwa! Dzięki tym środkom będziemy mogli zrealizować film niezależny od jakiejkolwiek instytucji. 

Musimy zadbać o naszą przyszłość. Tą przyszłością są nasze dzieci.

"Przepraszam za" . Realizacja filmu dokumentalnego o dyskryminacji wśród dzieci i młodzieży

Szczegóły wydarzenia

Rodzaj wydarzenia:
Bezpłatne
Początek wydarzenia:
16 grudnia 2020, 00:00
Zakończenie wydarzenia:
31 lipca 2021, 23:59
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.